RAM Corsair DIMM 16 GB DDR4-2400, CMK16GX4M1A2400C16, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (24 ocen)
Več podobnih: Računalniške komponente Corsair
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 11292947
S točkami zvestobe do popustov: 22 točk.
Corsair DIMM 16 GB DDR4-2400 – zanesljiv pomnilnik za zahtevne naloge
  • 16 GB DDR4 pomnilnika za brezhibno večopravilnost
  • Kombinacija: 1 modul po 16 GB omogoča enostavno nadgradnjo
  • Hitrost DDR4-2400 za učinkovito delo in igranje
  • Črna izvedba poskrbi za estetsko dopolnitev sistema
Corsair CMK16GX4M1A2400C16 je 16 GB DDR4-2400 pomnilniški modul (PC4-19200) iz serije Vengeance LPX. Modul podpira časovne intervale 16-16-16-39 pri 2400 MHz in zahteva napetost 1,2 V. Pomnilnik Vengeance LPX je zasnovan za overclocking visoko zmogljivih osebnih računalnikov. Razpršilnik toplote je narejen iz čistega aluminija za hitrejše odvajanje toplote, osemslojno tiskano vezje pa nadzoruje toploto in zagotavlja odličen prostor za overclocking.
Specifikacije
zmogljivost 16 GB
številka 1 kos
Oblikovanje DIMM
Profili INTEL XMP (različica 2.0)
Napetost 1,2 volta
privzeto DDR4-2400 (PC4-19200)
Časi Zakasnitev CAS (CL) 16
  Zakasnitev RAS-CAS (tRCD) 16
  Čas predpolnjenja RAS (tRP) 16
  Aktivni čas vrstice (tRAS) 39
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je RAM Corsair DIMM 16 GB DDR4-2400 združljiv z mojim računalnikom?
Kaj pomeni, da je ta RAM v konfiguraciji 1 x 16GB?
Ali je primeren za uporabo v gaming računalnikih?
Kako pravilno namestim ta RAM v računalnik?
Opis posodobljen: oktober 2025
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 24 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: RAM za računalnike
Ocena
Tip pomnilnika
Kapaciteta pomnilnika
Konfiguracija spomina
Napetost delovanja
Latenca (CAS - CL)
RGB osvetlitev
Frekvenca
Garancija
Ta izdelek
RAM G.SkilL DIMM 16 GB DDR4-3200, F4-3200C16S-16GVK, črna
4,75 (4 ocen)
DDR4
16 GB
1 x 16GB
1,35 V
Ne
3200 MHz
12 mesecev
DDR4
16 GB
1 x 16GB
1,2 V
Ne
2666 MHz
12 mesecev
1,2 V
3200 MHz
1,35 V
3200 MHz