RAM KINGSTON DDR2 SODIMM 2GB KVR800D2S5/2G
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Dodatki za prenosne računalnike Kingston
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AC92RAMKI322
S točkami zvestobe do popustov: 3 točke.
Hiter in zanesljiv ram za prenosnike.
Tehnične podrobnosti
<b>Garancija:</b> 60 mesecev
Proizvajalec Kingston
Kapaciteta: 2048 MB
Tip: DDR2 SODIMM
Takt delovanja: 800 MHz
Število pinov: 200
Namembnost: Prenosni računalnik
Napajalna napetost: 1.8V
Latence: CL5
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.