CRUCIAL 4GB DDR2 800 PC2-6400 CL6 SODIMM za prenosnike - CT51264AC800
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: ET3TGMHN2HS8
S točkami zvestobe do popustov: 13 točk.
Tip: DDR2 SODIMM
kapaciteta:  1x 4GB
hitrost delovanja: 6400
takt delovanja: 800MHz
število pinov: 200
latence: CL6
napajalna napetost:1.8V
namembnost: za prenosne računalnike
dodatno:
Povezava do proizvajalca: http://www.crucial.com/eu/store/partspecs.aspx?imodule=CT51264AC800
Garancija: 5 let
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Micron Technology, Inc. Leopoldstrasse 250 80807 Munich DE
crucialberatung@micron.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.