Panelni konvekcijski radiator MILL Wi-Fi 900W bel steklo GL900WIFI3
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Klime, hlajenje in ogrevanje Mill
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: etpm14zofhdz
S točkami zvestobe do popustov: 18 točk.
"Ogrevanje s stilom. Povezani."
MILL GL900WIFI3
Stenski radiatorji z WiFi 3. generacije – nova programska in strojna oprema
  • Varnostni zaklep za otroke – lahko se aktivira v aplikaciji ali radiatorju
  • Komercialni zaklep za najemodajalce – lahko se aktivira v aplikaciji ali radiatorju
  • Nadzorna plošča z zaslonom na dotik
  • Local Rest API – upravljajte radiatorje z lastno rešitvijo za pametni dom
Poiščite »Millheat« v storitvi Google Play in Appstore.
Mill AV900WIFI je naš nov model v 2019. S tem modelom bodo spalnice in vaša kuhinja ogrevani. Ima skupni učinek 900W.
Priporočena velikost sobe: 11-15m2
Lastnosti
  • Nastavite si tedenske programe z različnimi načini (Comfort, Sleep, Away in OFF)
  • Nastavite posamezno temperaturo za 3 različne načine v vsaki sobi
  • Delite nadzor radiatorjev tudi z drugimi člani družine
Vgrajen WiFi
Sistemske zahteve
  • Ime aplikacije: Millheat
  • Specifikacije WiFi: 802.11b / g
  • iOS: različica 8 in novejša
  • Android: različica 4.2 in novejša
Prednosti
  • Aluminijasti grelni element - visoka učinkovitost in nizka temperatura površine
  • 100% tiho delovanje
  • Super natančen termostat - digitalno registriran
  • Enostavno delovanje
  • Funkcija kalibriranja temperature
  • Eleganten dizajn s stekleno sprednjo stranjo
  • Napredni nadzor termostata - Millheat App + WiFi
Tehnične specifikacije
  • Moč: 900W
  • Termostat: WiFi
  • Material grelnega elementa: aluminij
  • Material spredaj: jeklo
  • Barva: bela
  • Kabel: Bel, 130 cm
  • Izhod za kabel: desna stran
  • Ozemljitev: Da
  • IP klasifikacija: IPX4 (odobreno za uporabo v kopalniškem območju 2)
  • Velikost izdelka (Š x D x H cm): 85,0 x 8,6 x 40,0 cm
Napotki za nakup:
Velikost sobe
Dobro izolirana hiša?
Izogibajte se toplotnemu mostu
Pojdite za več vatov, kot jih potrebujete
Uradna stran proizvajalca: https://millnorway.com/product/mill-glass-wifi-panel-heater-900w/
Ne spreglejte tudi:
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
MILL INTERNATIONAL B.V. De Giesel 5 6081 PG HAELEN NL
Aj@millnorway.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.