Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Prenosnik Lenovo ThinkPad P50 i7/16GB/SSD 512GB/nViDIA M2000M 4GB/Windows 10 PRO/15,6 4K IPS
2.934,58 €
Cena brez DDV: 2.405,39 €
36 x 99,27 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-6820HQ (2.70 GHz, L3 8MB) Max Turbo Frequency 3.6 GHz |
| Osnovna plošča | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Pomnilnik | 16GB (8+8) DDR4 (2133MHz) non-ECC,SO-DIMM, dva prosta slota, do 64GB |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 SATA 3 (6 Gbit/s); prosta slota: M.2 SSD / PCIe NVMe in HDD / SATA 6.0Gb/s, 2.5" ?? |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') 4K (3840x2160), anti-glare, LED, IPS |
| Grafična kartica | nVIDIA Quadro M2000M 4GB |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, WWAN Ready |
| Priključki | HDMI, 4xUSB 3.0 (One Always on), combo audio/microphone jack,Mini DisplayPort, dock connector, RJ-45,USB Type-C / Thunderbolt 3 |
| Miška | Touchpad/sledilna plošča |
| Tipkovnica | slovenska,odporna proti razitju tekočin, numerični del, osvetljena,With 3+3Bcp |
| Kamera | HD720p resolution, low light sensitive, fixed focus |
| Čitalec kartic | 4-in-1 card reade, supports UHS-II SD card |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional 64 bit prednaloženo + Win 10 PRO 64 bit licenca kupon |
| Baterija | 6 celična; Li-Polymer; 90 Wh |
| Ohišje | nosilna struktura iz magnezija, pokrov zaslona in ohišje prenosnika ojačan s steklenimi vlakni |
| Dimenzije | V׊×G: 24,5-29,4x377,4x252,3mm |
| Masa | 2,67kg |
| Barva | črna |
| Ostalo | MTM:20EN0007, Fingerprint Reader,Color Sensor |
| Garancija | Mednarodna garancija 3 leta - One Site, baterija 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo LOQ 15 i7-13650HX 16GB 512GB SSD RTX 5050 FHD
1.320,70 €
Intel Core i7
16 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
782,28 €
Intel Core i7
16 GB
/
512 GB
SSD
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
755,90 €
Intel Core i7
16 GB
/
512 GB
SSD
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
1.483,69 €
Intel Core i7
16 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
