Prenosnik Lenovo Legion Y520 i7-7700HQ/8GB/SSD 256GB/GTX1050/15,6 FHD
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Vstopite v svet gaminga s tankim in lahkim prenosnim računalnikom Lenovo Legion Y520, ki je bil ustvarjen za to, da poganja vse vaše najljubše računalniške igre.

Jedro moči predstavlja procesor 7. generacije Intel Core i7, za najboljši grafični prikaz iger pa bo poskrbela nova NVIDIA GTX 1050. Tudi brez slušalk boste lahko uživali v premium zvoku, zahvaljujoč kakovostnim zvočnikom Harman speakers z Dolby Audio Premium.

Model Y520 je zasnovan s strateško pozicioniranim sistemom ventilatorjev in zračnikov v bližini grafične kartice in procesorja, kar omogoča hiter izhod vročega zraka in odlično hlajenje naprave. Prenosnik bo tako ostal hladen tako dolgo, kot boste igrali – tudi v maratonskih izvedbah.

Vse to je zapakirano v lep, lahek in prenosljiv design, vključno s tipkovnico z rdečo osvetlitvijo, ki omogoča da boste svoje igre brez težav igrali tudi ob najpoznejših nočnih urah.
Karakteristike prenosnika Lenovo Legion Y520:
Procesor: Intel Core i7-7700HQ quad core (2,8GHz L3 6MB) Max turbo frequency 3,8 GHz
Osnovna plošča: Intel HM175 Chipset
Pomnilnik: 8GB DDR4 (2400MHz) SDRAM, ena prost reža, do 32GB max.
Trdi disk: 256GB Solid State Drive M.2 PCIE
Zaslon: 39,6cm (15,6'') FHD (1920x1080) IPS Glare + zaščita proti bleščanju;LED backlight Display
Kamera: HD720p Camera on top of screen
Grafična kartica: NVIDIA GeForce GTX 1050, GDDR5, 2GB
Mrežne povezave: Ethernet 100/1000M
Brezžična povezava: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1
Čitalec kartic: 4-in-1 Media card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC)
Priključki: HDMI, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Type-C, audio combo jack, RJ-45
Tipkovnica: slovenska + numerični del, osvetljena
Miška: Touchpad/sledilna plošča
Zvočniki: 2 * 2.0W speakers
Operacijski sistem: FREE DOS
Baterija: 3 celična - 45WH
Dimenzije: V׊×G: 25,8x380x265mm
Masa: 2,4 kg
Barva: črna
Napajanje: 135W adapter
Ostalo: MTM:80WK0094SC
Garancija: 2 leti mednarodne garancije (baterija: 12 mesecev)
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-7700HQ quad core (2,8GHz L3 6MB) Max turbo frequency 3,8 GHz |
| Osnovna plošča | Intel HM175 Chipset |
| Pomnilnik | 8GB DDR4 (2400MHz) SDRAM, ena prost reža, do 32GB max. |
| Trdi disk | 256GB Solid State Drive M.2 PCIE |
| Zaslon | 39,6cm (15,6'') FHD (1920x1080) IPS Glare + zaščita proti bleščanju;LED backlight Display |
| Kamera | HD720p Camera on top of screen |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GTX 1050, GDDR5, 2GB |
| Mrežne povezave | Ethernet 100/1000M |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1 |
| Čitalec kartic | 4-in-1 Media card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) |
| Priključki | HDMI, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Type-C, audio combo jack, RJ-45 |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, osvetljena |
| Miška | Touchpad/sledilna plošča |
| Zvočniki | 2 * 2.0W speakers |
| Operacijski sistem | FREE DOS |
| Baterija | 3 celična - 45WH |
| Dimenzije | V׊×G: 25,8x380x265mm |
| Masa | 2,4 kg |
| Barva | črna |
| Napajanje | 135W adapter |
| Ostalo | MTM:80WK0094SC |
| Garancija | 2 leti mednarodne garancije (baterija: 12 mesecev) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com