Prenosnik Lenovo Legion Y520 i7-7700HQ/16GB/SSD 256GB/GTX1050/Windows 10/15,6 FHD
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Vstopite v svet igric z tem tankim, lahkim, prenosnim računalnikom narejenim za namen igranja iger. Jedro moči predstavlja procesor 7. generacije Intel Core, za najboljško grafični prikaz pa skrbi NVIDIA GTX 1050. Prenosnik ima tudi zvočno kvaliteto, ki jo zlahka ne boste pozabili. Vse to pa je zapakirano v lep design vključno z tipkovnico z rdečo osvetlitvijo, ki omogoča da boste svoje igre brez težav igrali tudi ob zmanjšani osvetljenosti.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-7700HQ quad core (2,8GHz L3 6MB) Max turbo frequency 3,8 GHz |
| Osnovna plošča | Intel HM175 Chipset |
| Pomnilnik | 16GB (8+8) DDR4 (2400MHz) SDRAM, do 32GB max. |
| Trdi disk | 256GB Solid State Drive M.2 PCIE |
| Zaslon | 39,6cm (15,6'') FHD (1920x1080) IPS Glare + zaščita proti bleščanju;LED backlight Display |
| Kamera | HD720p Camera on top of screen |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, 2GB |
| Mrežne povezave | Ethernet 100/1000M |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1 |
| Čitalec kartic | 4-in-1 Media card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) |
| Priključki | HDMI, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Type-C, audio combo jack, RJ-45 |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, osvetljena |
| Miška | Touchpad/sledilna plošča |
| Zvočniki | 2 * 2.0W speakers |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home 64 bit |
| Baterija | 3 celična - 45WH |
| Dimenzije | V׊×G: 25,8x380x265mm |
| Masa | 2,4 kg |
| Barva | črna |
| Napajanje | 135W adapter |
| Ostalo | MTM:80WK0095SC |
| Garancija | 2 leti mednarodne garancije (baterija: 12 mesecev) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com

