Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Prenosnik Lenovo IdeaPad Y50-70 Intel Core i5/NVIDIA/15,6
863,00 €
Cena brez DDV: 707,38 €
36 x 29,23 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core I5-4200H (2,8GHz L3 3MB) Max turbo frequency 3,4 GHz |
| Osnovna plošča | Intel HM86 Express Chipset |
| Pomnilnik | 8GB (4+4) DDR3L PC3-12800 (1600MHz) SDRAM, do 16GB max. |
| Trdi disk | 1TB Serial ATA 2 (3 Gbit/s), 5400rpm |
| Optična enota | zunanja optična enota DVD/RW |
| Zaslon | 15,6'' FHD (1920x1080) Glare LED backlight Display |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GTX 860M, GDDR5, 4GB |
| Mrežne povezave | Ethernet 100/1000 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0 |
| Miška | Touchpad/sledilna plošča |
| Kamera | HD720p Camera on top of screen |
| Zvočniki | JBL speakers Dolby Home Theater v2 certified |
| Čitalec kartic | 4-in-1 card reader |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, osvetljena |
| Baterija | 4 celična |
| Operacijski sistem | FREE DOS |
| Dimenzije | V׊×G: 23,9x387x263mm |
| Masa | 2,4 kg |
| Barva | črna |
| Priključki | HDMI, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, audio combo jack, RJ-45, SPDIF |
| Napajanje | 135W adapter |
| Ostalo | MTM:59-425020, accutype keyboard |
| Garancija | 2 leti za fizične osebe, 1 leto za pravne osebe (baterija: 12 mesecev) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana