Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Prenosnik Lenovo IdeaPad 700 i7/8GB/SSD 256GB/GTX950/Windows 10/15,6 FHD/bel
954,86 €
Cena brez DDV: 782,67 €
36 x 32,3 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Če iščete prenosni računalnik, ki vam bo omogočil vrhunsko igralno in večpredstavnostno izkušnjo, vam ni treba več iskati. Lenovo IdeaPad 700 se ponaša z zaslonom visoke ločljivosti, zmogljivo grafiko in vrhunskim zvokom, zaradi česar je sanjska naprava za vsakega ljubitelja računalniških iger.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-6700HQ quad core (2,6GHz L3 6MB) Max turbo frequency 3,5 GHz |
| Osnovna plošča | Intel HM170 Express Chipset |
| Pomnilnik | 8GB DDR4 PC4-17000 (2133MHz) SDRAM, ena prosta reža, do 16GB max. |
| Trdi disk | 256GB Solid State Drive PCIe |
| Zaslon | 39,6cm (15,6'') FHD (1920x1080) IPS Glare + zaščita proti bleščanju;LED backlight Display |
| Kamera | HD720p Camera on top of screen |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GTX 950M, GDDR3, 4GB |
| Mrežne povezave | Ethernet 100/1000 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0 |
| Čitalec kartic | 4-in-1 Media card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) |
| Priključki | HDMI, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, audio combo jack, RJ-45 |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, osvetljena |
| Miška | Touchpad/sledilna plošča |
| Zvočniki | 2 * 2.5W |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home 64 bit |
| Baterija | 3 celična - 45Wh |
| Dimenzije | V׊×G: 22,7x384x265mm |
| Masa | 2,3 kg |
| Barva | bela |
| Napajanje | 135W |
| Ostalo | MTM:80RU00PVSC |
| Garancija | 2 leti mednarodne garancije (baterija: 12 mesecev) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana