Prenosnik Lenovo IdeaPad 3 R5-5500U/12GB/SSD 256GB NVMe/15,6 FHD/Win10H (82KU0064SC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Odličen prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 poganja procesor AMD Ryzen™ 5 5500U z integriranim grafičnim procesorjem AMD Radeon™ Graphics. Vsebuje 39,62 cm (15,6") velik zaslon z visoko ločljivostjo Full HD (1920 × 1080) in tehnologijo IPS. Delovni pomnilnik s kapaciteto 12 GB pa bo v kombinaciji z bliskovito hitrim SSD pogonom kapacitete 256 GB zagotavljal izjemno večopravilnost ter brezhibno odzivnost. Nameščen je operacijski sistem Windows 10 Home. Tipkovnica ima SL gravuro.
Prenosnik je odlična izbira za osnovna vsakdanja računalniška opravila. Ponaša se z zmogljivim 6-jedrnim procesorjem AMD Ryzen™ 5 5500U, ki bo zagotovil brezhibno delo. Integriran grafični procesor AMD Radeon™ Graphics pa bo poskrbel za prikaz večpredstavnostnih vsebin na 39,62 cm (15,6") velikem nebleščečem zaslonu z visoko ločljivostjo Full HD.

IdeaPad 3 vas bo poleg optimalne zmogljivosti navdušil tudi s svojo funkcionalnostjo. Tako je med drugimi opremljen z USB 3.2 Gen1 tip A in tip C priključkoma za hiter prenos podatkov. Za hitro brezžično povezavo pa poskrbi zanesljiv WiFi 5 in tehnologija Bluetooth. Tipkovnica ima SL gravuro.
.png)
Podatki bodo shranjeni na SSD pogonu s kapaciteto 256 GB, ki bo v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 12 GB poskrbel za bliskovito hitrost, večopravilnost in odzivnost računalnika. Nameščen operacijski sistem Windows 10 Home pa vas bo navdušil z odlično uporabniško izkušnjo, zanesljivo varnostjo in s številnimi izvrstnimi funkcijami.
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki |
| Vrsta prenosnika | Standard |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Serija | IdeaPad 3 |
| Koda proizvajalca | 82KU0064SC |
| Število jeder, niti | 6 jedr / 12 niti |
| Tip procesorja | Ryzen 5-5500U |
| Hitrost procesorja | 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB |
| Pomnilnik RAM | 12 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Ne |
| Kapaciteta diska | 256 GB |
| Tip diska | M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Velikost zaslona | 39,62 cm ( 15,6") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | FHD (1920 × 1080) |
| Svetilnost zaslona | 300 niti |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon Integrirana |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Da |
| Čitalec prstnih odtisov | Ne |
| Čitalec kartic | Da |
| Prijava z Windows Hallo | Da |
| Tipkovnica | Slovenska |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Priključki | 1 x HDMI 1.4b, 1 x USB-C 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 2.0, combo jack 3.5mm |
| Število USB- A vhodov | 2 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | 1 |
| HDMI vhod | 1 |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Ne |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Da |
| Brezžični vmesnik | Da |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | integrirana baterija 45 Wh |
| Barva | Platinum siva |
| Teža | 1,65 kg |
| Dimenzije | 35,9 × 23,6 × 1,9 cm |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 2 leti |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com