Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP ZBook Studio G7 i9-10885H/32GB/SSD 1TB NVMe/15,6''FHD IPS 400/RTX 5000 Max-Q 16GB/Win10Pro (1J3W7EA)
4.336,38 €
Cena brez DDV: 3.554,41 €
36 x 146,69 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Natančna izdelava in izjemna zmogljivost v velikosti, ki jo je mogoče spremeniti – tako majhen paket ni še nikoli vključeval tolikšne moči. Temeljito preskušen. Domiselno oblikovan. Omogočite, da bodo vaši najboljši zaposleni ustvarjali na najboljši tehnologiji z novim standardom za mobilne delovne postaje.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06710184 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS 1920x1080, 400 cd/m2, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i9 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10885H (2,4 - 5,3 GHz) 16 MB 8 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2933 MHz, dvokanalni, ni nadgradljiv |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia Quadro |
| Grafična kartica dodatno | RTX 5000 Max-Q 16GB GDDR6, 256 bit, št. Cuda jeder 3072 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | preko Thunderbolt 3, priporočamo 2UK38AA |
| Barva | Siva |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt), 1x HDMI 2.0, 1x USB 3.1 G1, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | SD/SDHC/SDXC |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti kapljanju tekočin, HP Clickpad s stekleno prevleko |
| Zvočniki in kamera | stereo zvočnika Bang & Olufsen, kamera HD 720p, stereo mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6 celična 83 Wh Long Life, 200 W Smart Slim AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, reža za varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 35,4 x 1,79 x 23,46 cm |
| Teža | od 1,74 kg odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | CNC obdelan aluminij |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana