Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP ZBook Create G7 i7-10850H/32GB/SSD 1TB/15,6''UHD AMOLED/RTX 2070S Max-Q 8GB/W10Pro 2C9N3EA#BED
2.913,06 €
Cena brez DDV: 2.387,75 €
36 x 98,54 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Upodabljanje v realnem času. Privlačen videz. Ta naprava naredi vse. Ste pripravljeni na revolucionarno spremembo delovnega procesa? Z grafično kartico NVIDIA GeForce, združeno z osupljivo močjo serije Z, ni zmogljivost profesionalnega razreda še nikoli dajala boljšega videza in občutka.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06710300 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | UHD OLED 3840x2160, HDR 500 - 400cd/m2, bleščeč, na dotik |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10850H (2,7 - 5,1 GHz) 12MB 6 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2933 MHz 32 GB, ni možnosti razširitve |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | RTX 2070 Super Max-Q 8GB GDDR6, št. Cuda jeder 2560, 256 bit |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | preko Thunderbolt 3, priporočamo 3TR87AA |
| Barva | Siva |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt), 1x Mini DP 1.4, 1x USB 3.1 G1 (napajanje), 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | (SD-UHS II, SDXC, SDHC) |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin |
| Zvočniki in kamera | HD 720p 30 fps, stereo mikrofon, Bang & Olufsen HD stereo zvočniki |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5.0 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 6 celična 83 Wh, 200 W Slim Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 35,4 x 1,79 x 23,46 cm |
| Teža | od 1,92 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz aluminija ojačana z magnezijem |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana