Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP ProBook x360 440 G1 i5/8GB/SSD 256GB/Windows 10 PRO/14 FHD IPS TouchScreen (4LS88EA)
907,19 €
Cena brez DDV: 743,60 €
36 x 30,7 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tanek, lahek in prilagodljiv vsem izzivom to je prenosnik HP ProBook X360 440 G1. Z vrtljivim IPS zaslonom občutljivim na dotik bo delo lažje in bolj produktivno. Za povezljivost poskrbi vmesnik USB-C preko katerega lahko prenosnik polnite ali pa v pisarni povežite z priklopno postaje USB-C (3FF69AA).
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS LED 1920x1080 na dotik, vrtljiv za 360°, bleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -8250U (1,6 - 3,4 GHz) 6MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2400 MHz (1x 8 GB), 1 prosta reža, do 32 GB |
| SSD pogon | 256 GB |
| SSD pogon dodatno | PCI-e M.2 NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics 620 |
| Tip prenosnika | 360° zaslon |
| Zaslon na dotik | DA |
| Priklopna postaja | DA |
| Priklopna postaja dodatno | preko USB-C, priporočamo 3FF69AA |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 1.4b, 1x USB 3.1 Type-C (DP in polnjenje), 2x USB 3.0, 1x RJ45, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | SD/SDHC/SDXC |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica, odporna proti kapljanju tekočin, HP Clickpad |
| Zvočniki in kamera | stereo zvočnika, 720p HD 30 fps, stereo mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel 8265ac 2x2 in Bluetooth 4.2 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 48 Wh Long Life, 65 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, reža za varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 33 x 1,99 x 23,2 cm |
| Teža | 1,72 kg |
| Ohišje | ABS plastika, plošča okoli tipkovnice iz aluminija |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT Gold |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana