Prenosnik HP 470 G7 i5-10210/16GB/512GB NVMe SSD/17,3/R530 2GB/Win10Pro
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.

Pripravljen na delo
Z zmogljivimi funkcijami, značilnimi za namizne računalnike, ki so zdaj na voljo v prenosniku, se lahko hitro prebijete skozi projekte. Uživajte v surovi zmogljivosti procesorja Intel® Core™ desete generacije, ločeni grafični kartici AMD in ogromni shrambi za vse pomembne podatke.

Ostanite produktivni
Podjetje od računalnika zahteva več. Ta prenosni računalnik z diagonalo zaslona 43,18 cm (17 palcev) je opremljen s funkcijami, kot so številska tipkovnica polne velikosti, natančna sledilna tablica in zaščita TPM-ja vdelane programske opreme, ki sledi vašemu podjetju v pisarni in na poti.

V pisarni ali na poti
S funkcijami za mobilnost, kot so HP Fast Charge, spletna kamera HD in vgrajeni mikrofon, lahko delate kjerkoli v pisarni. Na zaslonu z diagonalo 43,18 cm (17 palcev) je vsebina povsem jasno vidna.
Specifikacije prenosnika
| Procesor | Intel Core i5-10210U z Intel UHD Graphics (1.6 GHz do 4.2 GHz s Turbo Bust tehnologijo, 6MB cache, 4 jedra) |
| Pomnilnik | 16GB DDR4 2400MHZ (2x8GB) -brez proste reže |
| Trdi disk | 512GB PCIe NVMe Value Solid State Drive |
| Zaslon | 43,94 cm (17.3") LED FHD UWVA IPS 1920x1080 Anti Glare - nebleščeč zaslon, 300 cd/m2 |
| Kamera | Vgrajena spletna kamera 720p 30fps HD z mikrofonom |
| Grafična kartica | AMD Radeon R 530 (2 GB GDDR5) |
| Mrežne povezave | Mrežna kartica 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 MU-MIMO nvP +Bluetooth 5 WW with 2 Antennas |
| Čitalec kartic | Bralnik za digitalne medije v več oblikah zapisa (podpira SD, SDHC, SDXC) |
| Priključki | (2) USB 3.1 G1, (1) USB 2.0, (1) HDMI, (1) RJ-45, (1) kombiniran 3,5mm |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del |
| Miška | Sledilna tablica s podporo za gibe, dvosmerno drsenje |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro 64-bit |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 41 WHr Li-ion |
| Dimenzije | 41,48 x 2,45 x 27,2 cm |
| Masa | od 2,36 kg |
| Barva | Srebrna, ohišje: ABS plastika |
| Ostalo | Čitalec prstnih odtisov, vdelan varnostni čip TPM 2.0, Garancija: 1 leto (1-1-0), baterija 1 leto, prporočamo podaljšanje garancije na 3 leta (UK703E-1) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com