Prenosnik HP ProBook 450 G8 i7-1165G7/8GB/SSD 512GB NVMe/15,6 FHD/Win10Pro (2R9D6EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Izjemna ponudba s procesorjem Intel i7!
Zmogljiv in nadgradljiv prenosnik z osvetljeno tipkovnico, ki vam bo služil mnogo let.
Poslovni standardni prenosnik HP ProBook 450 G8 se ponaša z Intel Core i7-1165G7 procesorjem 11. gen. Za hitro in zanesljivo obdelavo podatkov pa skrbi 8 GB pomnilnika, ki ga je mogoče nadgraditi do največ 32 GB! V kombinaciji z SSD 512 GB NVMe diskom omogoča večopravilnost ter brezhibno odzivnost tudi pri delu z velikimi količinami podatkov. Integrirana grafična kartica Intel Iris Xe ter 39,6 cm (15,6- palčni) zaslon s premazom proti bleščanju, zagotavljata odlično sliko tudi v slabših svetlobnih pogojih. Vgrajena je kamera z ločljivostjo HD 720p in stereo zvočniki. Tipkovnica je osvetljena, slovenska in je odporna na politje tekočine. Prenosnik je pripravljen na uporabo, saj ima prednaložen sistem Windows 10 Pro.
Kompaktno, lahko in tanko ohišje z aluminijastimi komponentami je enostavno prenašati z enega mesta na drugo. Uživajte v več kot 87-odstotnem razmerju med zaslonom in ohišjem ter tihi, odzivni tipkovnici.

HP Wolf Security for Business zagotavlja vedno vklopljeno in odporno obrambo, temelječo na strojni opremi. Te rešitve, ki se neprekinjeno razvijajo, pomagajo ščititi osebni računalnik pred sodobnimi grožnjami vse od sistemskega BIOS-a do brskalnika ter nad operacijskim sistemom in pod njim.
.png)
Računalnik HP ProBook 450, opremljen z najnovejšim procesorjem Intel®2 in zmogljivim pomnilnikom, zagotavlja učinkovito delovanje z dolgo življenjsko dobo akumulatorja ter hitrimi pogoni SSD.

.png)
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Poslovni |
| Vrsta prenosnika | Standard |
| Blagovna znamka | HP |
| Serija | Probook 450 G8 |
| Koda proizvajalca | 2R9D6EA |
| Število jeder, niti | 4 jedra, 8 niti |
| Tip procesorja | Intel® Core™ i7-1165G7 |
| Hitrost procesorja | do 4,7 GHz |
| Pomnilnik RAM | 8 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Da |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Tip diska | SSD NVMe M.2 |
| Velikost zaslona | 39,62 cm ( 15,6") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | FHD (1920 × 1080) |
| Svetilnost zaslona | 250 nit |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Ne, 1x 3,5mm avdio |
| Čitalec prstnih odtisov | Da |
| Čitalec kartic | Da, bralnik medijskih kartic microSD |
| Prijava z Windows Hallo | Ne |
| Tipkovnica | Slovenska - na tekočine odporna |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Priključki | 1x USB-C, 3x USB-A, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x kombiniran priključek za slušalke, mikrofon |
| Število USB- A vhodov | 3 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | 1 |
| HDMI vhod | Da |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Da |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Da |
| Brezžični vmesnik | Da |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | 3-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (45 Wh) |
| Barva | Siva |
| Teža | 1,74 kg |
| Dimenzije | 30,5 x 52 x 6,9 cm |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com