Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP ProBook 450 G8 i5-1135G7/8GB/SSD 512GB NVMe/15,6'' FHD IPS/BL KEY/DOS (4K7J6EA)
832,70 €
Cena brez DDV: 682,54 €
36 x 28,22 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Osvetljena slovenska tipkovnica za udobno tipkanje v mraku. Velik in hiter disk 512GB SSD, da bodo vse vaše datoteke vedno pri roki.
Prenosni računalnik HP ProBook 450 z novim, kompaktnim oblikovanjem zagotavlja strokovnjakom v rastočih podjetjih, ki opravljajo delo v pisarni, konferenčni sobi in doma, zmogljivost, varnost ter trajnost komercialne ravni.
Prenosni računalnik HP ProBook 450 z novim, kompaktnim oblikovanjem zagotavlja strokovnjakom v rastočih podjetjih, ki opravljajo delo v pisarni, konferenčni sobi in doma, zmogljivost, varnost ter trajnost komercialne ravni.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06907888 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS LED 1920x1080 nebleščeč, 250 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1135G7 (2,4 - 4,2 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (1x 8 GB), 1x prosta reža do 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe value M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | preko USB-C, priporočamo 5TW10AA |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB-C (DP in polnjenje), 1x HDMI, 3x USB 3.1 G1, 1x RJ-45, 1x kombiniran 3,5mm audio |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, odporna proti kapljanju tekočin, HP Clickpad |
| Zvočniki in kamera | stereo zvočnika, HD 720p 30 fps kamera, stereo mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel WiFi 6AX201ax2x2 in Bluetooth 5.0 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 45 Wh, 65 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 35,9 x 1,9 x 23,4 cm |
| Teža | 1,74 kg |
| Ohišje | plošča okoli tipkovnice in zgornji pokrov iz aluminija |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik Dell Pro 15 Essential i5-1334U/16GB/1TB SSD/15.6"'FHD/UMA/W11Pro, platina (PV15250_RPLU_003_M)
916,99 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
Ne
USB-C
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
641,33 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Ne
Windows
Podoben izdelek
683,83 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Ne
Windows
Podoben izdelek
749,35 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
ThunderBolt 4
Ne
Windows PRO
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana