Prenosnik HP Probook 450 G8 i5-1135G7/8GB/SSD 256GB NVMe/15,6 FHD/Win10Home (2E9G2EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Nadgradljiv prenosnik s prosto pomnilniško režo ter čvrstim ohišjem z aluminijastimi komponentami.
Odličen poslovni prenosnik HP Probook 450 G8 poganja zmogljiv a varčen Intel i5-1135G7. Vgrajena grafinča kartica Intel Iris Xe s 39,62cm (15,6-palčnim) FHD zaslonom ter premazom proti bleščanju zagotavlja kakovostno sliko tudi v slabših pogojih dela. Delovni pomnilnik 8GB v kombinaciji s hitrim in zmogljivim 256GB NVMe SSD diskom skrbi za hitrost, večpravilnost ter brezhibno odzivnost pri delu z večjo količino podatkov. Vgrajene ima stereo zvočnike, mikrofon in HD kamero, resolucije 720p. Prenosnik ima osvetljeno slovensko tipkovnico.
Kompaktno, lahko in tanko ohišje z aluminijastimi komponentami je enostavno prenašati od kraja do kraja. Uživajte v več kot 87-odstotnem razmerju zaslona do telesa in tihi, odzivni tipkovnici.
HP Wolf Security for Business ustvarja strojno, vedno vklopljeno in odporno obrambo. Od BIOS -a do brskalnika, zgoraj, v in pod OS, te nenehno razvijajoče se rešitve ščitijo vaš računalnik pred sodobnimi grožnjami.

Opremljen z najnovejšim procesorjem Intel® in visoko zmogljivim pomnilnikom, HP ProBook 450 zagotavlja zmogljivost z dolgo življenjsko dobo baterije in hitrimi pogoni SSD.
Pomagajte pospešiti zahtevne poslovne aplikacije s štirijedrnim procesorjem Intel® Core ™ 11. generacije z napredno grafiko Intel® Iris® Xe.
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Poslovni |
| Vrsta prenosnika | Standard |
| Blagovna znamka | HP |
| Serija | Probook 450 G8 |
| Koda proizvajalca | 2E9G2EA |
| Število jeder, niti | 4 jedra, 8 niti |
| Tip procesorja | Intel® Core™ i5-1135G7 |
| Hitrost procesorja | do 4,2 GHz |
| Pomnilnik RAM | 8 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Da |
| Kapaciteta diska | 256 GB |
| Tip diska | SSD NVMe M.2 |
| Velikost zaslona | 39,62 cm ( 15,6") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | FHD (1920 × 1080) |
| Svetilnost zaslona | 250 nit |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Ne, 1x 3,5mm avdio |
| Čitalec prstnih odtisov | Da |
| Čitalec kartic | Da, bralnik medijskih kartic microSD |
| Prijava z Windows Hallo | Ne |
| Tipkovnica | Slovenska |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Priključki | 1x USB-C, 3x USB-A, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x kombiniran priključek za slušalke, mikrofon |
| Število USB- A vhodov | 3 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | 1 |
| HDMI vhod | Da |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Da |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Da |
| Brezžični vmesnik | Da |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | 3-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (45 Wh) |
| Barva | Siva |
| Teža | 1,74 kg |
| Dimenzije | 6,9 x 30,5 x 52 cm |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 1 leto |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com