Prenosnik HP ProBook 450 G7 i5-10210U/8GB/SSD 512GB/15,6''FHD IPS/DOS (9HP69EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zanesljiv, tanek in lahek zanesljiv HP ProBook 450 ponuja bistvene komercialne lastnosti po dostopni ceni za vsako podjetje. Samodejne varnostne rešitve, zmogljive zmogljivosti in dolga življenjska doba baterije pomagajo, da vaše podjetje ostane produktivno.

Odlična zmogljivost za brezhibno delo
Prenosnik se ponaša z zmogljivim in varčnim štirijedrnim procesorjem 10. generacije Intel® Core™ i5–10210U za brezhibno delo v vsakem trenutku.
Integriran grafični procesor Intel® UHD Graphics pa bo poskrbel za odličen prikaz večpredstavnostnih vsebin na 39,6 cm (15,6") velikem zaslonu s tehnologijo IPS in visoko ločljivostjo Full HD.
.png)
ProBook 450 G7 odlikuje elegantno ohišje v srebrni barvi, zato boste v poslovnih okoljih še posebej izstopali. Vgrajena pa je še tipkovnica s povečano odpornostjo na kapljanje tekočin.
Prenosnik se pohvali z odlično funkcionalnostjo, ki združuje sodoben USB-C 3.1 vhod s podporo za DisplayPort™ in napajanje, vgrajena pa sta še dva vmesnika USB 3.1 prve generacije.
.png)
Podatki bodo shranjeni na NVMe SSD disku s kapaciteto 512 GB, ki bo v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 8 GB poskrbel za bliskovito hitrost, odzivnost in večopravilnost računalnika. Zagon sistema in preklapljanje med večimi aplikacijami hkrati, bo potekalo hitro in brezhibno, saj SSD diski zagotavljajo visoke hitrosti zapisovanja in branja podatkov.
|
Procesor |
Intel® Core™ i5–10210U (1,6 GHz osnovno, s tehnologijo Turbo do 4,2 GHz), 6 MB predpomnilnika, 4 jedra |
|
Zaslon |
39,6 cm (15,6"), Full HD (1920 × 1080) |
|
Sistemski pomnilnik (RAM) |
8 GB DDR4–2400 SDRAM (1× 8 GB) |
|
Shranjevanje |
SSD 512 GB (PCIe® NVMe™ M.2) |
|
Grafična kartica |
integrirana Intel® UHD 620 |
|
Operacijski sistem |
FreeDOS |
|
Priključki |
1× USB 3.1 (tip C) gen. 1 (napajanje, DisplayPort™); 2× USB 3.1 gen. 1; 1× USB 2.0 (napajalna vrata); 1× HDMI 1.4b; 1× RJ-45; 1× kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
|
Povezovanje |
Brezžično: kombinirani brezžični vmesnik s podporo za dve frekvenčni območji Intel® Wireless-AC 22260 Wi-Fi 6 (2×2) in Bluetooth® 5, vPro™ |
|
Čitalec kartic |
SD, SDHC in SDXC |
|
Optični pogon |
brez |
|
Tipkovnica in kazalna naprava |
tipkovnica HP Premium, povečana odpornost na tekočine |
|
Kamera in mikrofon |
spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
|
Zvočniki |
2 vgrajena stereo zvočnika |
|
Varnost |
čitalec prstnih odtisov, vdelan varnostni čip TPM 2.0 |
|
Baterija in napajanje |
3-celična Li-ion baterija, HP Long Life (45 Wh) |
|
Barva |
srebrna |
|
Dimenzije |
36,49 cm x 25,69 cm x 1,9 cm |
|
Masa |
od 2 kg |
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06566700&search=450%20g7 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS LED 1920x1080 nebleščeč, 250 nit, 180°odpiranje |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10210U (1,6 - 4,2 GHz) 6MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2666 MHz (1x 8 GB), 1x prosta reža do 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe value M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Priklopna postaja | DA |
| Priklopna postaja dodatno | preko USB-C, priporočamo 5TW10AA |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | (Pike Silver Aluminum) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C (DP in polnjenje), 2x USB 3.1, 1x USB 2.0, 1x kombiniran 3,5mm audio, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | SD/SDHC/SDXC |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica, ločena številčnica, odporna proti kapljanju tekočin, HP Clickpad |
| Zvočniki in kamera | stereo zvočnika, HD 720p 30 fps kamera, stereo mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel AC 9560 802.11ac (2x2) in Bluetooth 5.0 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 45 Wh, 65 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, reža za varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 36,49 x 1,9 x 25,69 cm |
| Teža | 2,0 kg |
| Ohišje | plošča okoli tipkovnice in zgornji pokrov iz aluminija |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT Gold, IT ECO |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com