Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP Pavilion 17 AMD A8/17,3 J7U43
446,36 €
Cena brez DDV: 365,87 €
36 x 15,36 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Quad-Core A8-6410 APU z grafično kartico Radeon R5 (2 GHz, 2 MB predpomnilnika) |
| Pomnilnik | 4 GB 1333 MHz DDR3 SDRAM (1 × 4 GB) |
| Trdi disk | 500 GB SMART SATA 5400rpm |
| Optična enota | DVD+/- RW SuperMulti |
| Zaslon | 43,9cm (17,3") HD+ LED Bright View, ločljivost: 1600x900 |
| Grafična kartica | AMD Radeon R7 M260 |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100 Mbit |
| Brezžična povezava | Integriran 802.11 b/g/n WLAN, Bluetooth 4.0 |
| Vmesniki | 2x USB3.0, 1x USB2.0, 1x RJ45, 1x AUDIO (kombiniran), 1x HDMI |
| Miška | Sledilna ploščica s podporo večkratnega dotika |
| Kamera | Spletna kamera HP TrueVision HD (na sprednji strani) z vgrajenim digitalnim mikrofonom |
| Čitalec kartic | Vgrajen bralnik medijskih kartic SD v različnih oblikah zapisa |
| Tipkovnica | Standardna tipkovnica z ločenimi tipkami in numerično tipkovnico |
| Baterija | 4 cell Li-ion 41Wh |
| Operacijski sistem | Free Dos |
| Dimenzije | 41,95 x 27,9 x 2,77 cm; Pakirano: 55 x 34,5 x 7,6 cm |
| Masa | 2,8 kg |
| Barva | Anodizirana srebrna barva, pokrov snežno bele barve |
| Podprti OS | Microsoft Windows 8.1 (64-bit) |
| Ostalo | Beats Audio™ z 2 zvočnikoma |
| Garancija | 1 leto, za prevzem in vračilo za dele in delo, priporočamo podaljšanje garancije na 3 leta (U4819E). |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana