Prenosnik HP mini 110-1199 VT867
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik HP mini 110-1199 VT867 by Studio Tord Boontje je prvi mini prenosnik, pri oblikovanju katerega je sodeloval svetovno priznani nizozemski oblikovalec Tord Boontje. Prenosnik je opremljen z 10,1-palčnim zaslonom, osvetljenim s tehnologijo LED, ki je izdelan brez svinca, in tipkovnico, ki je le malo manjša od običajne (92 odstotkov).
Novi HP-jev mini prenosnik je kot prvi opremljen s tehnologijo tridimenzionalne površine ohišja HP Imprint 3-D. S to tehnologijo se več vrhnjih plasti ohišja uporabi tako, da so grafične poslikave videti, kot da bi »plavale« na površini in hkrati zasenčevale nižje plasti. Nova tehnologija prinaša vzorcu živali in rastlin, oblikovanih v Studiu Tord Boontje, doživetje globine.
Ob najnovejšem operacijskem sistemu Windows 7 je mogoče prenosnik personalizirati s 15 ozadji, ohranjevalnikom zaslona in namizjem Stardock MyColours, ki so ekskluzivno ustvarjeni v studiu Boontje samo za ta prenosnik. Nameščena so tudi številna orodja, kot je Windows Live Writer, s katerimi je omogočen hiter dostop do popularnih družabnih omrežij.
Poskrbljeno je tudi za ekologijo, saj so embalaža in priložene brošure natisnjene s črnili na sojini ali vodni osnovi, ohišje prenosnika je v celoti iz recikliranih materialov.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Atom N270 Processor (1.60 GHz, 533MHz FSB), 512KB L2 |
| Osnovna plošča | Mobile Intel 945GSE Express, 533MHz FSB |
| Pomnilnik | 1024MB DDRII 533MHz-do 2GB (ni p. reže) |
| Trdi disk | 250GB SMART SATA 5400rpm |
| Optična enota | Brez optične enote |
| Zaslon | 10.1 |
| Grafična kartica | Mobile Intel Graphics Media Accelerator 950, do 128MB Shared |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100 |
| Brezžične povezave | WLAN 802.11 b/g, Bluetooth |
| Vmesniki | 3xUSB2.0, 1xRJ45, 1xVGA, 2xaudio |
| Miška | touchpad |
| Tipkovnica | 92% velikost običajne tipkovnice |
| Baterija | Li-Ion 3-cell 28Whr |
| Operacijski sistem | Windows 7 Starter |
| Dimenzije | 26.15 cm x 17.2 cm x 2.63 cm, teža 1,17KG |
| Ostalo | Prenosnik je bele barve, rob okoli zaslona pa črne barve |
| Garancija | 1 leto (1-1-0) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com