Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP ENVY 17 Intel Core i7/NVIDIA/Windows 8.1/17,3
1.147,98 €
Cena brez DDV: 940,97 €
36 x 38,83 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i7-4710MQ z grafično kartico Intel HD 4600 (2,5 GHz, 6 MB predpomnilnika, 4 jedra) |
| Osnovna plošča | Intel HM87 Express |
| Pomnilnik | 12 GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (1 × 4 GB, 1 × 8 GB), brez proste reže |
| Trdi disk | 1 TB 5400 obr./min SATA, 8 GB flash cache modul |
| Optična enota | SuperMulti DVD |
| Zaslon | 43,9cm (17,3") FHD LED Bright View, ločljivost: 1920x1080 |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GT 840M (2 GB namenskega pomnilnika DDR3) |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100/1000 Mbit |
| Brezžična povezava | Kombinirani priključek Intel 802.11b/g/n (2 x 2) in Bluetooth® 4.0 |
| Vmesniki | 4x USB3.0 (1 HP USB Boost), 1x RJ45, 2x AUDIO, 1x HDMI, čitalec prstnih odtisov |
| Miška | Ploščica HP Imagepad s podporo večkratnega dotika |
| Kamera | Spletna kamera HP TrueVision HD (na sprednji strani) z vgrajenim dvokanalnim digitalnim mikrofonom |
| Čitalec kartic | Vgrajen bralnik medijskih kartic SD v različnih oblikah zapisa |
| Tipkovnica | Standardna tipkovnica z ločenimi tipkami z osvetlitvijo v ozadju in številčnico, naknadno gravirana s slovenskimi znaki |
| Baterija | 6 cell Li-ion (62Wh) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 8.1 64-bit ANG |
| Dimenzije | 41,6 x 27,44 x 3,06 cm |
| Masa | 2,8 kg |
| Barva | Kovinsko srebrna; Aluminijasta dodelava, svileno mehka dodelava pokrova, steklena vlakna |
| Napajanje | Napajalnik AC 120 W |
| Ostalo | Beats Audio™ s 4 zvočniki in dvema nizkotonskima zvočnikoma |
| Garancija | 1 leto, za prevzem in vračilo za dele in delo. Priporočamo možnost podaljšanja garancije na 3 leta - UM963E. |
| Senzorji | Vgrajen merilnik pospeška |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana