Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP EliteBook X Flip G1i – zmogljiv in prilagodljiv za poslovne izzive
- Velik SSD NVMe 1 TB za učinkovito shranjevanje podatkov
- Svetel 14'' WUXGA zaslon (400 nit) omogoča udobno delo
- Optimiziran za poslovno produktivnost z Windows 11 Pro
Ocena ključnih lastnosti izdelka| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Poslovni prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.0 |
| Pripravljen za AI | - | |
| Tip procesorja | Intel Ultra 5 | 🟢 8.5 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel Ultra (1. gen) | 🟢 8.2 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 9.0 |
| Zaslon | 35,56 cm (14") | 🟢 8.8 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 9.2 |
| Tip zaslona | 1920 x 1200 (FHD+) | 🟢 8.7 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | 400 niti | 🟢 8.5 |
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 9.0 |
| Kapaciteta diska | 1 TB | 🟢 9.4 |
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA (1920 x 1200), IPS na dotik, nebleščeč, 400 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Vrsta procesorja dodatno | 226V (2,1 do 4,5 GHz) 8MB, 8 jeder/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | LPDDR5X 8533 MT/s |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Arc 130V |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Tip prenosnika dodatno | 2-in-1 |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | priporočamo HP Docking Station TB4 150W (4SC18AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Čitalec kartic | / |
| Zvočniki in kamera | zvok Poly Studio, kamera 5MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) in Bluetooth 5.4 |
| Polnilec priložen | Da |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6 celična 68 Wh, 65 W USB-C AC adapter |