Prenosnik HP EliteBook 850 G8, i7-1165G7/16 GB/SSD 512 GB NVMe/15,6'' FHD IPS AL/BL KEY/Win10Pro (2Y2S3EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik HP EliteBook 850 G8 je odličen računalnik za večopravilnost, saj ga odlikuje delovni pomnilnik (RAM) velikosti 16 GB. Če ugotovite, da navedena velikost pomnilnika ne zadošča, pa boste lahko izkoristili prosto režo za razširitev (do 64 GB). Prenosni računalnik vas bo navdušil tudi z izjemno zmogljivim 4-jedrnim procesorjem Intel Core i7-1165G7. Odlično izkušnjo pa bo zaokrožil hitri SSD-disk (NVMe), katerega kapaciteta znaša 512 GB. Na voljo boste imeli torej obilo prostora za shranjevanje najrazličnejših tipov datotek. Prenosnik se uvršča v kategorijo ultrabook, saj gre kljub zmogljivosti za zelo lahek in tanek poslovni prenosni računalnik. Diagonala zaslona meri 15,6 palca (39,62 centimetra). Zaslon odlikuje matrika IPS za realističen prikaz barv, obenem pa se lahko pohvali z zaščito proti bleščanju, svetilnostjo 400 nit in ločljivostjo 1920 x 1080 (Full HD oz. polna visoka ločljivost). Za piko na i je tu integrirana grafika Intel Iris Xe Graphics, ki zagotavlja zares vrhunsko vizualno doživetje ob uporabi prenosnika. Za povezovanje s priklopno postajo vam bo na voljo priključek Thunderbolt 4 (2x). Za to, da bodo vaši podatki ustrezno zaščiteni, pa bosta skrbela čitalnik prstnih odtisov in varnostni čip TPM 2.0. Poslovni prenosnik ima že nameščen operacijski sistem – Windows 10 Pro.
Oblikovan za vas
Prenosnik HP EliteBook 850 je z novo zvočno izkušnjo, ki temelji na umetni inteligenci, izdelan za vaš način dela. Ta izjemno lahki in tanki poslovni prenosni računalnik, ki ga lahko vedno vzamete s seboj, vključuje 85-odstotno razmerje med zaslonom in ohišjem ter tiho in udobno tipkovnico.

Delajte brez skrbi
HP Wolf Security for Business zagotavlja vedno vklopljeno in odporno obrambo, temelječo na strojni opremi. Te rešitve, ki se neprekinjeno razvijajo, pomagajo ščititi osebni računalnik pred sodobnimi grožnjami vse od sistemskega BIOS-a do brskalnika ter nad operacijskim sistemom in pod njim.

Prizadevajte si za uspeh
V računalniku HP EliteBook 850 z vmesnikom Wi-Fi 6, dolgo življenjsko dobo akumulatorja in zmogljivim procesorjem Intel® Core™ enajste generacije lahko delate po najboljših močeh.

Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06969195 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS LED 1920x1080, nebleščeč, 400 nit, AL senzor, IR senzor |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1165G7 (2,8 - 4,7 GHz) 12MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (1 x 16 GB), 1x prosta reža, do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | priporočamo HP Docking Station TB3 G2 120W (2UK37AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB 3.1 G1, 1x HDMI 2.0b, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad/pointstick, dve ločeni tipki |
| Zvočniki in kamera | Bang und Olufsen HD stereo zvočniki, kamera HD 720p 30fps, trojni mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 56 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, bralnik pametnih kartic |
| Mere (Š x V x G) | 35,97 x 1,92 x 23,38 cm |
| Teža | od 1,74 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelanega aluminija |
| Dodatne informacije | Energy star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com