Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP EliteBook 850 G8 i5-1135G7/16GB/SSD 512GB/15,6''FHD IPS Privacy/LTE/BL KEY/W10Pro
1.720,02 €
Cena brez DDV: 1.409,85 €
36 x 58,19 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Za pristop k delu, ki zahteva sodelovanje, potrebujete zmogljiv, varen in trpežen prenosni računalnik, ki uporabnikom omogoča povezavo in storilnost v katerem koli okolju. Soočite se z zahtevami delovnega dne, polnega različnih nalog, ki jih je treba opraviti na več mestih, z lahkim in čudovito oblikovanim računalnikom HP EliteBook 850 G8.
Part number: 2Y2Q4EA
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06969195 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS LED 1920x1080, nebleščeč, 1000 nit, AL senzor, IR senzor, Privacy |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1135G7 (2,4 - 4,2 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (2 x 8 GB), ni proste reže, do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | priporočamo HP Docking Station TB3 G2 120W (2UK37AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | DA |
| Mobilni prenos podatkov dodatno | Intel XMM 7360 LTE-Advanced (Cat 9) |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB 3.1 G1, 1x HDMI 2.0b, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad/pointstick, dve ločeni tipki |
| Zvočniki in kamera | Bang und Olufsen HD stereo zvočniki, kamera HD 720p 30fps, trojni mikrofon |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 56 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 35,97 x 1,92 x 23,38 cm |
| Teža | od 1,74 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelanega aluminija |
| Dodatne informacije | Energy star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik Dell Pro 15 Essential i5-1334U/16GB/1TB SSD/15.6"'FHD/UMA/W11Pro, platina (PV15250_RPLU_003_M)
916,99 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
641,33 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Windows
Podoben izdelek
683,83 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Windows
Podoben izdelek
928,16 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
/
Ne
Windows PRO
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana