star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152171525
S točkami zvestobe do popustov: 228 točk.
HP EliteBook 8 G1i 16 – zmogljiv Ultrabook s podporo za AI delo
Primerno za poslovno rabo AI funkcije podprte z NPU Ultrabook za mobilnost
  • Vgrajena podpora za lokalno izvajanje AI nalog
  • Inteligentno delovanje z Windows 11 Pro
  • Hiter SSD 1 TB in 16 GB pomnilnika za večopravilnost
  • Ostra in svetla 16'' WUXGA slika
  • Tanek in lahek Ultrabook za pogosto mobilno uporabo
Ocena ključnih lastnosti izdelka
Lastnost Vrednost Ocena z emoji
Področje uporabe Poslovni prenosniki 🟢 10
Vrsta prenosnika Ultrabook 🟢 9
Pripravljen za AI -
Tip procesorja Intel Ultra 7 🟢 9
Generacija/Serija procesorja Intel Ultra (2. gen) 🟢 8.5
Pomnilnik 16 GB 🟢 8
Zaslon 40,6 cm (16") 🟢 9
Matrika (panel) IPS 🟢 8
Tip zaslona 1920 x 1200 (FHD+) 🟢 8.5
Svetilnost cd/m2 (niti) 300 niti 🟢 8
Svetleč ali matiran zaslon Matiran 🟢 9
Kapaciteta diska 1 TB 🟢 9
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09097612
Diagonala zaslona 40,64 cm (16,0'')
Diagonala zaslona dodatno WUXGA (1920 x 1200) nebleščeč, 300 nit, NTSC 45%
Vrsta procesorja Intel Core Ultra 7
Vrsta procesorja dodatno -255U (4,2 GHz do 5,2 GHz) 12MB 12 jeder/14 niti
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Operacijski sistem dodatno 64 bit SLO/ANG
Velikost pomnilnika 16 GB
Velikost pomnilnika dodatno DDR5 5600 MHz (1 x 16 GB), 1x prosta reža do 64GB
SSD pogon 1 TB
SSD pogon dodatno PCIe NVMe Value
HDD pogon Brez
Grafična kartica Integrirana
Grafična kartica dodatno Intel Graphics
Tip prenosnika Poslovni
Zaslon na dotik NE
Možnost priklopne postaje DA
Možnost priklopne postaje dodatno priporočamo HP Docking Station USB-C 100W G6 (9X3V1UT)
Barva Srebrna
Mobilni prenos podatkov NE
Čitalec kartic /
Tipkovnica in miška Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium Durakey, odporna proti razlitju
Zvočniki in kamera Zvok Poly Studio, 2 vgrajena zvočnika in mikrofona, kamera 5 MP
Brezžične povezave Intel AX211 Wi-Fi 6E +BT 5.3 WW vPro
Polnilec priložen Da
Baterija in napajanje Li-Ion 3 celični 62 Wh, HP Slim 100W USB-C adapter
Varnost TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov
Mere (Š x V x G) 35,88 x 9,02 x 25,13 cm
Teža od 1,69 kg - odvisno od konfiguracije
Ohišje magnezijeva zlitina (vsebuje 90% recikliranega materiala)
Dodatne informacije Energy star, IT ECO deklaracija, TCO
Garancija v mesecih 36
Garancija v mesecih dodatno (tudi baterija) priporočamo podaljšanje garancije na 5 let (U85DME)
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je HP EliteBook 8 G1i primeren za lokalno uporabo naprednih AI funkcij?
Kakšna je prednost tega modela v primerjavi s standardnimi poslovnimi prenosniki?
Ali je ta prenosnik primeren za zahtevno grafično delo ali igranje najnovejših iger?
Kaj pomeni “AI ready” oznaka pri tem prenosniku?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP Carrer d'Ausias Marc, 148 BARCELONA ES
reg@hp.com
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Generacija/Serija procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Matrika (panel)
Tip zaslona
Svetilnost cd/m2 (niti)
Svetleč ali matiran zaslon
Kapaciteta diska
Tip diska
Razporeditev tipkovnice
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
360 stopinjsko obračanje zaslona
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Garancija
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Ultra 7
Intel Ultra (2. gen)
16 GB
40,6 cm (16")
IPS
1920 x 1200 (FHD+)
300 niti
Matiran
1 TB
NVMe SSD
Slovenska
Ne
Ne
USB-C
Windows PRO
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Ultra 7
Intel Ultra (1. gen)
16 GB
40,6 cm (16")
IPS
1920 x 1200 (FHD+)
800 niti
/
512 GB
NVMe SSD
Nemška
Da
/
Windows PRO
1 leto
Intel Ultra (2. gen)
32 GB
40,6 cm (16")
OLED
2880 ×1800 (2.8K)
500 niti
Matiran
512 GB
Angleška (SLO gravura)
Da
ThunderBolt 4
2 leti
32 GB
40,6 cm (16")