Prenosnik HP Elite x360 1040 G11, Ultra 7-165H/32 GB/SSD 1 TB NVMe/35,5 cm (14''), OLED, 400 niti, Touch/PEN/3Y/Win11Pro (8Y1Q2AV)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik HP Elite x360 1040 G11 se ponaša s 14-palčnim OLED-zaslonom na dotik (ločljivost 2,8K). To omogoča kakovosten prikaz (ostrina, barvna preciznost) in neposredno urejanje/navigacijo. Baterija zdrži izjemno dolgo, saj je Intel Core Ultra 7-165H optimiziran z umetno inteligenco.
HP EliteBook X360 je poslovni prenosnik s procesorjem Intel Core Ultra, ki ga poganja umetna inteligenca, za zmogljivost in učinkovitost. Umetna inteligenca optimizira opravila in porabo energije, tako da lahko nemoteno opravljate več opravil in si zagotovite celodnevno delovanje baterije. Ta prenosni računalnik ima zaslon z visoko ločljivostjo in možnostjo dotika za produktivnost in večpredstavnostno uporabo. Zaradi 360-stopinjskega tečaja ga lahko uporabljate v načinu prenosnika, tabličnega računalnika, šotora in stojala.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | 2,8k 2880 x 1800 OLED na dotik, nebleščeč, 400 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -165H (1,4 do 5 GHz) 24MB, 16 jeder/22 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | LPDDR5x 7500 MHz |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel ARC Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | DA |
| Zaslon na dotik dodatno | dodano pisalo Pen G3 (Wacom AES 2.0) |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | priporočamo HP Docking Station TB4 150W (4SC18AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 3.1 G1, 1xUSB-A, 3.1, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad |
| Zvočniki in kamera | Bang and Olufsen HD stereo zvočniki, kamera 5MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E 160MHz + Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6 celična 68 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 1,92 x 22,58 cm |
| Teža | od 1,33 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Energy star, IT ECO, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) možnost podaljšanja garancije na 5 let |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com