Prenosnik HP 470 G8 i7-1165G7/16GB/SSD 512GB/17,3''FHD IPS/BL KEY/W10Pro (3S8U1EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosni računalnik HP 470, izdelan za storilnost, zagotavlja funkcije za zmogljivost in mobilnost, ki so bistvenega pomena za sodobne zaposlene. Privlačno oblikovanje in zaslon z diagonalo 43,18 cm (17 palcev) ter zaščito proti bleščanju zagotavljata izkušnjo gledanja v velikih dimenzijah za vse aplikacije.

Ostanite produktivni
Podjetje od računalnika zahteva več. Ta prenosni računalnik z diagonalo zaslona 43,18 cm (17 palcev) je opremljen s funkcijami, kot so številska tipkovnica polne velikosti, natančna sledilna tablica in zaščita TPM-ja vdelane programske opreme, ki sledi vašemu podjetju v pisarni in na poti.
Pripravljen na delo
Z zmogljivimi funkcijami, značilnimi za namizne računalnike, ki so zdaj na voljo v prenosniku, se lahko hitro prebijete skozi projekte. Uživajte v surovi zmogljivosti procesorja Intel® Core™2, zmogljivi grafični kartici in ogromni shrambi, v katero lahko shranite vse pomembne podatke.
V pisarni ali na poti
S funkcijami za mobilnost, kot so HP Fast Charge5, spletna kamera HD in vgrajeni mikrofon, lahko delate na katerem koli mestu v pisarni. Na zaslonu z diagonalo 43,18 cm (17 palcev) in ozkim robom je vsebina povsem jasno vidna.
Tehnični podatki
Operacijski sistemWindows 10 Pro 64
Družina procesorjevProcesor Intel® Core™ i7 enajste generacije
Ključna prodajna točka MDANa voljo je Windows 10 in drugi operacijski sistemi
procesorProcesor Intel® Core™ i7-1165G7 (s tehnologijo Intel® Turbo Boost tudi do 4,7 GHz, 12 MB predpomnilnika L3, 4 jedra)6,71
Specifikacije trajnostnega vplivaOcean-bound plastic in cover and bezel; Low Halogen; Bulk packaging available
Upravljanje varnostiModul TPM 2.0; reža za varnostno ključavnico; Windows Defender
Pomnilnik, standardno16-GB pomnilnik RAM DDR4-3200 MHz (2 x 8 GB)
Pomnilniške reže2 SODIMM
Opis trdega diska512-GB fiksni pogon PCIe® NVMe™
Optični pogonNi vključeno
PrikazZaslon FHD (1920 x 1080) IPS z diagonalo 43,9 cm (17,3 palca), zaščito proti bleščanju, 300 niti in 72% NTSC
Velikost zaslona (diagonala)43,9 cm (17,3")
GrafikaVgrajeno
Grafična kartica (vgrajena)Grafična kartica Intel® Iris® Xᵉ
Vrata2 priključka SuperSpeed USB Type-A s hitrostjo signaliziranja 5 Gb/s; 1 priključek SuperSpeed USB Type-C® s hitrostjo signaliziranja 5 Gb/s; 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon; 1 priključek HDMI 1.4; 1 priključek za omrežno napajanje
FotoaparatFotoaparat z visoko ločljivostjo 720p
Zvočne funkcijeZvok HD, dva zvočnika, mikrofona z dvojnim poljem
Kazalna napravaSledilna ploščica s podporo večkratnega dotika
TipkovnicaNa tekočine odporna osvetljena tipkovnica polne velikosti s številčnico
BrezžičnoKombinirani vmesnik Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) in Bluetooth® 5
Napajanje45-vatni pametni zunanji napajalnik HP z izmeničnim tokom
Vrsta akumulatorja3-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (41 Wh)
Ekološke oznakeCertifikat ENERGY STAR®
Najmanjše mere (Š x G x V)40,07 x 25,78 x 1,99 cm
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c07014491 |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS 1920x1080 nebleščeč, 300 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1165G7 (1.2 - 4.7 GHz) 12MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (2x8GB), ni proste reže |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Asteroid Silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB-C 3.2 G1, 2x USB 3.2 G1, 1x HDMI 1.4, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, HP Keypad |
| Zvočniki in kamera | HD 720p 30fps, stereo mikrofon, stereo zvočnika |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | brez |
| Baterija in napajanje | 3 celična 41 WHr, 45 W Slim Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 41,48 x 2,45 x 27,2 cm |
| Teža | od 2,36 kg |
| Ohišje | ABS plastika |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
