Prenosnik HP 470 G8 i5-1135G7/16GB/SSD 512GB NVMe/17,3'' FHD IPS/Win10Home (439T6EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Velik 43,9 cm (17.3") FULL HD zaslon, velik disk SSD 512GB in veliko (16GB) spomina za udobno delo in veliko zmogljivost.
Vsestranski prenosni računalnik HP Probook 470 G8 poganja zmogljiv procesor Intel i5-1135G7. Vgrajena grafična kartica Intel Iris Xe skupaj s 43,94 cm (17,3-palčnim) FHD zaslonom in premazom proti bleščanju, zagotavlja odlično sliko tudi v slabših svetlobnih pogojih. Velik delovni pomnilnik 16 GB v kombinaciji s hitrim in zmogljivim 512 GB NVMe SSD diskom skrbi za tekoče in hitro delovanje pri hkratnem delu z večjim številom programov in podatkov. Vgrajene ima stereo zvočnike, mikrofon in HD kamero resolucije 720p. Prenosnik ima prednaložen Windows 10 Home, ki ga je mogoče brezplačno nadgraditi na Windows 11 Home.
Privlačno oblikovan prenosni računalnik HP 470, izdelan za storilnost, zagotavlja funkcije za zmogljivost in mobilnost, ki so bistvenega pomena za sodobne zaposlene. Zaslon z diagonalo 43,18 cm (17 palcev) zagotavlja izkušnjo gledanja v velikih dimenzijah za vse aplikacije.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c07014491 |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS 1920x1080 nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1135G7 (2,4 - 4,2 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (2x8GB), ni proste reže, maksimalna razširitev do 16GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Asteroid Silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB-C 3.2 G1, 2x USB 3.2 G1, 1x HDMI 1.4, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | ne |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica, ločena številčnica, HP Keypad |
| Zvočniki in kamera | HD 720p 30fps, stereo mikrofon, stereo zvočnika |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | ne |
| Baterija in napajanje | 3 celična 41 WHr, 45 W Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 40,07 x 1,99 x 25,78 cm |
| Teža | od 2,085 kg |
| Ohišje | ABS plastika |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com