Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP 470 G8 i5-1135G7/16GB/SSD 512GB/17,3''FHD IPS/BL KEY/W10Pro
912,51 €
Cena brez DDV: 747,96 €
36 x 30,88 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Privlačno oblikovan prenosni računalnik HP 470, izdelan za storilnost, zagotavlja funkcije za zmogljivost in mobilnost, ki so bistvenega pomena za sodobne zaposlene. Zaslon z diagonalo 43,18 cm (17 palcev) zagotavlja izkušnjo gledanja v velikih dimenzijah za vse aplikacije.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c07014491 |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS 1920x1080 nebleščeč, 300 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1135G7 (2.4 - 4.2 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 3200 MHz (2x8GB), ni proste reže |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Asteroid Silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB-C 3.2 G1, 2x USB 3.2 G1, 1x HDMI 1.4, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, HP Keypad |
| Zvočniki in kamera | HD 720p 30fps, stereo mikrofon, stereo zvočnika |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | brez |
| Baterija in napajanje | 3 celična 41 WHr, 45 W Slim Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 41,48 x 2,45 x 27,2 cm |
| Teža | od 2,36 kg |
| Ohišje | ABS plastika |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, čitalec prstnih odtisov |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 17 R5 16GB RAM 512GB SSD FHD AMD Radeon Windows 11
772,85 €
Večnamenski prenosniki
Standard
AMD Ryzen 5
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
Podoben izdelek
781,67 €
Večnamenski prenosniki
Standard
AMD Ryzen 5
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
Podoben izdelek
1.062,17 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i7
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
Podoben izdelek
830,58 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana