Prenosnik HP 470 G7 i7-10510U/16GB/SSD 512GB NVMe/17,3''FHD IPS/R530 2GB/BL KEY/W10Home (8MH46EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Izvrsten multimedijski prenosnik 470 G7 poganja zmogljiv procesor Intel® Core™ i7–10510U, integrirani grafični procesor Intel® UHD Graphics pa bo poskrbel za večpredstavnost. Vsebuje 43,9 cm (17,3") velik IPS zaslon z visoko ločljivostjo Full HD (1920 × 1080). Delovni pomnilnik s kapaciteto 16 GB pa bo v kombinaciji s hitrim in zmogljivim SSD diskom kapacitete 512 GB poskrbel za hitrost, večopravilnost ter brezhibno odzivnost. Nameščen je operacijski sistem Windows 10 Home.
Prenosnik se ponaša z zmogljivim in varčnim štirijedrnim procesorjem 10. generacije Intel® Core™ i7–10510U za brezhibno delo v vsakem trenutku.
Integrirani grafični procesor Intel® UHD Graphics pa bo poskrbel za odličen prikaz večpredstavnostnih vsebin na 43,9 cm (17,3") velikem zaslonu s tehnologijo IPS in visoko ločljivostjo Full HD.

470 G7 odlikuje ohišje v srebrni barvi, ki daje videz elegantnosti s katero boste v poslovnih okoljih še posebej izstopali.
Prenosnik se pohvali z odlično funkcionalnostjo, ki med drugimi združuje dva USB vhoda z vmesnikom USB 3.1 prve generacije za hitro povezovanje z zunanjimi napravami. Vgrajen varnostni modul TPM 2.0 pa bo zagotovil možnost zanesljivega šifriranja shranjenih podatkov. Tipkovnica ima SL gravuro.
.png)
Podatki bodo shranjeni na hitrem SSD disku s kapaciteto 512 GB, ki bo v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16 GB poskrbel za bliskovito hitrost, odzivnost in večopravilnost računalnika. Zagon sistema in preklapljanje med aplikacijami bo potekalo hitro in brezhibno, saj SSD diski zagotavljajo visoke hitrosti zapisovanja in branja podatkov.
.png)
Nameščen operacijski sistem Windows 10 Home pa vas bo navdušil z odlično uporabniško izkušnjo, varnostjo in s številnimi izvrstnimi funkcijami.
Tehnične podrobnosti
|
Procesor |
Intel® Core™ i7–10510U (1,8 GHz osnovno, v načinu Turbo do 4,9 GHz), 8 MB predpomnilnika, 4 jedra/8 niti |
|
Zaslon |
43,9 cm (17,3"), Full HD (1920 × 1080) |
|
Sistemski pomnilnik (RAM) |
16 GB DDR4 2666 MHz (2× 8 GB) |
|
Shranjevanje |
SSD 512 GB (PCIe® NVMe™) |
|
Grafična kartica |
integrirana Intel® UHD Graphics |
|
Operacijski sistem |
Windows 10 Home (64 bit) |
|
Priključki |
2× USB 3.1 G1, 1× HDMI 1.4, 1× USB 2.0, 1× RJ-45, 1× kombiniran 3,5 mm avdio vhod/izhod |
|
Povezovanje |
Brezžično: Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2×2) in Bluetooth® 5 Combo |
|
Optična enota |
DVD zapisovalnik |
|
Tipkovnica in kazalna naprava |
osvetljena tipkovnica, SL gravura ločena številčnica |
|
Kamera in mikrofon |
720p HD, digitalni mikrofon |
|
Zvočniki |
HP Audio Center, dva zvočnika |
|
Varnost |
TPM 2.0 modul, Windows Defender, varnostna ključavnica Kensington |
|
Baterija in napajanje |
3-celična 41 Wh baterija |
|
Barva |
pepelnato srebrna (Ash silver) |
|
Dimenzije |
41,48 cm x 2,45 cm x 27,2 cm |
|
Masa |
od 2,36 kg |
Garancija: 1 leto
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06457771 |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD IPS 1920x1080 nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10510U (1.8 - 4.9 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit, SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2666 MHz (2x8GB), ni proste reže |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon |
| Grafična kartica dodatno | R 530 2GB GDDR5 |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | Asteroid Silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB 3.1 G1, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x kombiniran 3,5mm |
| Čitalec kartic | SD/SDHC/SDXC |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, ločena številčnica, HP Keypad |
| Zvočniki in kamera | HD 720p 30fps, stereo mikrofon, stereo zvočnika |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2x2 in Bluetooth 5 |
| Optična enota | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Baterija in napajanje | 3 celična 41 WHr, 65 W Slim Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 41,48 x 2,45 x 27,2 cm |
| Teža | od 2,36 kg |
| Ohišje | ABS plastika |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 36 mesecev UK703E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com

