Prenosnik Acer PH18-73-90M8, Intel Ultra 9-275HX/64 GB/SSD 1 TB NVMe/45,72 cm (18), WQUXGA, 120 Hz/RTX 5090/Win11Pro, črn (NH.QVWEX.005)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Acer PH18-73-90M8 – izjemna zmogljivost za zahtevne uporabnike in igričarje
Zgrajen za gaming, multimedijo in napredne AI izzive. Prinaša zmogljiv Intel Ultra 9 in grafiko RTX 5090 v prefinjeni 18'' zasnovi.- Intel Ultra 9-275HX procesor za hitro obdelavo podatkov
- 64 GB RAM-a in 1 TB SSD NVMe za brezkompromisno večopravilnost
- 18'' WQUXGA zaslon s 120 Hz za impresivno sliko
- NVIDIA RTX 5090 – vrhunska grafična moč za gaming in ustvarjanje
- Pohvalno pripravljen na uporabo v AI okoljih
Prenosnik Acer PH18-73-90M8, Intel Ultra 9-275HX/64 GB/SSD 1 TB NVMe/45,72 cm (18"), WQUXGA, 120 Hz/RTX 5090/Win11Pro, črn (NH.QVWEX.005) je vrhunska rešitev za poslovne uporabnike, zahtevne gamerje in potrošnike, ki iščejo visoko zmogljivost in napredno uporabniško izkušnjo. Z izjemno zmogljivostjo procesorja Intel Ultra 9 in grafično kartico RTX 5090 ta prenosnik zagotavlja brezkompromisno hitrost, vrhunsko grafiko in enostavno obvladovanje najzahtevnejših nalog.
Ocena ključnih lastnosti izdelka| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Gaming prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Multimedijski prenosniki | 🟢 9.0 |
| Pripravljen za AI | ||
| Tip procesorja | Intel Ultra 9 | 🟢 10.0 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel Ultra (2. gen) | 🟢 9.5 |
| Pomnilnik | 64 GB | 🟢 10.0 |
| Zaslon | 45,72 cm (18") | 🟢 9.5 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 9.0 |
| Tip zaslona | 3840 x 2400 (WQUXGA) | 🟢 10.0 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | 400 niti | 🟢 8.5 |
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 8.0 |
| Kapaciteta diska | 1 TB | 🟢 8.5 |
Gre za zmogljiv prenosnik, ki je zasnovan za najzahtevnejše naloge na področju igranja iger, kreativnega dela, urejanja videoposnetkov in zahtevnih poslovnih procesov. Opremljen z impresivnim 18-palčnim (45,72 cm) matiranim IPS zaslonom v WQUXGA ločljivosti, omogoča izjemno podrobno in živo sliko brez bleščanja. Hitrost osveževanja 120 Hz poskrbi za izjemno gladko in odzivno uporabniško izkušnjo, kar je še posebej pomembno pri hitrih igrah in profesionalnem delu z vizualnimi vsebinami.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 45,72 cm (18,0") |
| Diagonala zaslona dodatno | Acer ComfyView™ WQUXGA Mini LED 120Hz IPS display (non-glare) 3840 x 2400 16:10 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Vrsta procesorja dodatno | -275HX (2,1 - 5,4 GHz) 36MB 24 jedr: 8 P-jedr in 16 E-jedr/24 Threads/NPU Intel AI Boost (up to 13 TOPS) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDDR5 (2x32GB) 6400MHz, Up to 192 GB DDR5 RAM (4x 48 GB soDIMM) |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NVMe PCIe Gen4 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | 5090 24GB GDDR7 VRAM |
| Tip prenosnika | Gaming |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Črna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki dodatno | x 3.5 mm speaker/headphone/lineout (supports headsets with integrated microphone) |
| Čitalec kartic | MicroSD Card reader (up to 1TB) |
| Tipkovnica in miška | Slovenian Backlit RGB TBD, Touchpad TBD |
| Polnilec priložen | Da |
| Baterija in napajanje | Li-Ion (4 cells / 6578 mAh / 99.98 Wh), Power adapter 400W |
| Varnost | Kensington reža za varnostno ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 404.0 x 311.6 x 28.9 mm (W x D x H) |