Prenosnik Acer Aspire V3-772G i5/VGA/W8/17,3 FHD NX.M74EX.034
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT116306
S točkami zvestobe do popustov: 87 točk.
Intel® Core™ i5-4200M (2.50 do 3.10 GHz)
43,9 cm (17,3") FHD nesvetleč (1920x1080)
pomnilnik 4 GB DDR3, 750 GB disk, DVD-Super Multy
Nvidia GeForce GT 750M 4GB VRAM
Microsoft® Windows 8™ SLO/ANG
Wlan, spletna kamera, Bluetooth4.0, USB 3.0, HDMI
garancija 2 leti za potrošnike,1 leto za podjetja
--------------------------------------------------
Ostalo:
nabor vezja: Intel HM86 Express
RAM DDR3, 1 od 4. rež zasedena, do 32GB
multitouch drsna ploščica; numerična tipkovnica
Gigabit LAN, čitalec kartic: SD, MMC
Acer 3DSonic stereo zvočnika, vgrajen mikrofon
možnost podaljšanja na 3 leta (ident 107269)
ohišje črne barve
garancija na baterijo 6 mesecev
I/O Vmesniki:
1 x HDMI, 1 x VGA
2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0
1 x LAN (RJ-45)
1 x avdio izhod, 1x avdio vhod
Baterija: 6-celična, 48-W Li-Ion
Avtonomija baterije: do 4 ure
Dimenzije: 414 x 275 x 34 mm
Teža: 3,2 kg
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra NX.M74EX.034
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.