Prenosnik Acer Aspire V3-572 Intel Core i5/SSD 240GB/15,6 NX.MNHEX.027
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT121450
S točkami zvestobe do popustov: 60 točk.
Intel® Core™ i5-4210U procesor (1,7 - 2,7 GHz)
39,6 cm (15,6") HD LED (1366x768) bleščeč
ram 8 GB DDR3L, SSD 240 GB, DVD+/-RW
grafična kartica Intel® HD4400
HDMI, Bluetooth, Wlan, spletna kamera, USB 3.0
Linpus™ Linux® (podpora za Windows 7/8 64 bit)
garancija 1 leto (2 leti potrošniki, baterija 6M)
--------------------------------------------------
Ostali podatki:
RAM DDR3L 1600 MHz, 1 od 2. rež zasedena, do 16GB
srebrne barve
aluminijast naslon za roke in pokrov zaslona
Wifi Broadcom 43228 abgn 2x2 z bluetooth 4.0
HD spletna kamera, digitalni mikrofon
Dolby® Digital Home Theater®, stereo zvočniki
SLO tipkovnica z ločenim numeričnim delom
LAN 10/100/1000 Mbit, čitalec kartic SD
vmesniki:
1x HDMI 1.4a, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
1x VGA, 1x RJ45
1x kombiniran stereo izhod/mic. vhod
6 celična baterija Li-Ion 56 Whr
dimenzije (mm): 256 x 381,6 x 25,3 (spredaj)
teža: 2,55 kg
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra NX.MNHEX.027
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.