Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Acer
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Acer
Prenosnik Acer Aspire 5 A517-53-504C i5-12450H/16GB/SSD 512GB NVMe/17,3'' FHD IPS/Win11Home, siva (NX.KQBEX.00F)
768,42 €
Cena brez DDV: 629,85 €
36 x 26,08 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Acer Aspire 5 poganja zmogljiv procesor Intel® Core™ i5-12450H in integrirana grafika Intel® UHD Graphics. Ponaša se s Full HD (1920 × 1080) zaslonom velikosti 43,9 cm (17,3"). Pomnilnik s kapaciteto 16 GB v kombinaciji s hitrim SSD pogonom kapacitete 512 GB poskrbi za brezhibno odzivnost in večopravilnost sistema. Nameščen ima operacijski sistem Windows 11 Home.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3'') |
| Diagonala zaslona dodatno | Acer ComfyView FHD (1920 x 1080) IPS nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -12450H (3,3 - 4,4 GHz) 12MB 8 jedra/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | (2x8 GB) DDR4 |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe Gen4 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Možnost priklopne postaje dodatno | preko USB-C |
| Barva | Siva |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 2.0, 3x USB 3.2 G1, 1x USB-C, 1x RJ-45, vhod za slušalke / zvočnike |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | slovenska osvetljena z numerično tipkovnico, sledilna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2 x stereo zvočnik, digitalni mikrofon, kamera 720p |
| Brezžične povezave | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN), Bluetooth 5.2 |
| Optična enota | brez |
| Baterija in napajanje | 3-celična Li-Ion, 50 Wh, 65W AC adapter |
| Varnost | Kensington lock |
| Mere (Š x V x G) | 40,2 x 1,9 x 25,9 cm |
| Teža | 2,3 kg |
| Ohišje | aluminijast pokrov s plastičnim dnom |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | za fizične osebe, 24 za pravne osebe (baterija 12 mesecev), možnost podaljšanja na 36 ali 48 mesecev |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Generacija/Serija procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Matrika (panel)
Tip zaslona
Svetilnost cd/m2 (niti)
Svetleč ali matiran zaslon
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Garancija
Ta izdelek
Prenosnik HP Laptop 17-cn4041nm Core 5 120U/16GB/SSD 512GB/IPS FHD 300 nit/W11Home
830,58 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 14.generacija
16 GB
43,94 cm (17,3")
IPS
1920 x 1080 (FHD)
300 niti
Matiran
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Ne
Windows
1 leto
Podoben izdelek
729,24 €
Večnamenski prenosniki
Multimedijski prenosniki
Intel Core i5
Intel 12.generacija
16 GB
43,94 cm (17,3")
IPS
1920 x 1080 (FHD)
300 niti
/
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
1 leto
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 13.generacija
16 GB
43,94 cm (17,3")
IPS
1920 x 1080 (FHD)
300 niti
Matiran
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
1 leto
Podoben izdelek
720,97 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel Ultra (1. gen)
16 GB
43,94 cm (17,3")
IPS
1920 x 1080 (FHD)
300 niti
Matiran
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Free Dos
1 leto
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana