Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Microsoft
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Microsoft
Prenosnik Microsoft Surface Laptop 3 i5-1035G7/8GB/SSD 256GB/Windows 10/13,5 Touch (V4C-00008)
1.589,73 €
Cena brez DDV: 1.303,06 €
36 x 53,78 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ultra tanek, a vseeno popolnoma zmogljiv prenosni računalnik družine Microsoft Surface se lahko pohvali z živahnim zaslonom na dotik, najnovejšo Microsoft programsko opremo, tipkovnico, ki vam omogoča popolnoma naravno tipkanje in še bi lahko naštevali. Zaradi svoje oblike je idealen za potovanja. Podprt je z najnovejšo Microsoft programsko opremo, vključno z operacijskim sistemom Windows 10 .
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 34,3 cm (13,5'') |
| Diagonala zaslona dodatno | 2256 x 1504 |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1035G7 (1,1 - 3,7 GHz) 6MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| SSD pogon | 256 GB |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Plus |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x Mini Display Port, 1x USB 3.0,1x stereo audio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | micro SD |
| Tipkovnica in miška | SLOVENSKA črna tipkovnica (sitotisk - črke niso osvetjene) |
| Zvočniki in kamera | dvojna kamera: spredaj 5M, zadaj 8M(HD) |
| Brezžične povezave | WiFi 802.11ac, IEEE 802.11a/b/g/n |
| Optična enota | brez |
| Baterija in napajanje | Li-Ion in 65 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM modul |
| Mere (Š x V x G) | 308 mm x 14,47 mm x 223,20 mm |
| Teža | 1,25 kg |
| Ohišje | aluminij |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana