Prenosnik Lenovo ThinkBook 15 G2, i5-1135G7/8 GB/SSD 256 GB NVMe/15,6 FHD IPS/DOS
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Lenovo ThinkBook 15 G2 je zmogljiv poslovni prenosni računalnik, ki ga poganja procesor Intel Core i5 (1135G7). K odličnemu delovanju pripomore delovni pomnilnik s kapaciteto 8 GB (DDR4, 3200 MHz). Za piko na i pa poskrbi hitri SSD-disk NVMe velikosti 256 GB. Zaslon prenosnika, katerega diagonala meri 15,6" (39,62 cm), vas bo navdušil s polno visoko ločljivostjo 1920 x 1080 (Full HD) in z osupljivo realističnim prikazom barv, za kar je zaslužna IPS-tehnologija. Izjemno kakovostna je tudi tipkovnica prenosnika. Gre za slovensko tipkovnico z numeričnim delom, ki jo odlikuje zaščita proti politju, obenem pa se lahko pohvali z osvetlitvijo za lažje delo v temnejših prostorih. Poleg zvočnikov (2 x 2 W; Dolby Audio) je vgrajen tudi mikrofon. Baterija prenosnika z zmogljivostjo 45 Wh zagotavlja do 7,5 h avtonomije.
S temi prenosniki je poslovanje povsem enostavno in elegantno. Od možnosti, ki vam omogočajo opravljanje dela brez premora, do varnosti, ki deluje za kulisami. In to še ni vse! Prenosniki ThinkBook so zgrajeni z vrhunskimi materiali, kot je anodizirani aluminij z dvotonsko končno obdelavo.

Naši prenosniki ThinkBook in naprave z dvojnim zaslonom imajo vgrajene več vizualne vsebine – saj več ko lahko vidite, več lahko naredite. Zasloni so seveda obdani s super tankim okrasnim okvirjem. Veliko naših prenosnikov ThinkBook 2. in 3. generacije pa se ponaša tudi z razmerjem stranic 16 : 10, kar pomeni manj pomikanja po zaslonu gor in dol in več vsebine.

Hiter zagon, hitro pridobivanje podatkov in fleksibilne možnosti shranjevanja v računalnik pomenijo hitrejše prenose datotek in prostor za velike datoteke. S kombinacijo visoko zmogljivih procesorjev – izberete lahko med procesorji Intel® ali AMD najnovejše generacije – ThinkBook zagotavlja izjemno učinkovitost, ki je potrebna za doseganje uspehov v današnjem »delaj kjer koli« okolju.

Osnovni podatki o izdelku:
● Operacijski sistem /
● Procesor: Intel Core i5-1135G7
● Zaslon 15,6 palcev FHD (1920 x 1080)
● Pomnilnik 8GB DDR4 (3200 MHz)
● Hramba podatkov 256 GB NVMe
● Baterija do 7.5 ure z zmogljivostjo 45 Whr
● Zvok 2 x 2W zvočnika, Dolby Audio, mikrofon
● Standardna tipkovnica Slovenska, osvetljena + numerični delm odporna proti politju
● Dimenzije: 357 mm x 235 mm x 18.9 mm
● Teža: 1.7 kg
● Vmesniki
○ 2 x USB-C 3.2 (Gen 2)
○ 2x USB 3.2 (Gen 1)
○ HDMI 1.4b
○ Ethernet (RJ45)
○ Vhod za mikrofon/slušalke
○ Bralnik kartic SD
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL - 15,6" - Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Procesor | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2,4 GHz (4,2 GHz) / 8 MB Predpomnilnik |
| Delovni spomin | 8 GB DDR4 (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 256 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | LED osvetlitev 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Baterija | Do 6 ur |
| Varnost | Modul za zanesljivo platformo (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Siva mineralna siva z dvojnim tonom |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,7 cm x 23,5 cm x 1,89 cm |
| Teža | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Okoljski standardi | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT Silver |
| SAR | 0,29 W/kg (telo), 0,29 W/kg (ud) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com