Prenosnik Microsoft Surface Pro 9, i7-1265U/32 GB/SSD 1 TB NVMe/13'' QHD/Win11Pro, platinasta (QLQ-00004)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
MS Surface Pro 9 Intel Core i7-1265U 13inch 32GB 1TB W11P SC Platinum AT/BE/FR/DE/IT/LU/NL/PL/CH 1 License
Empower prilagodljiv, vse dni vpliv s prenosljivostjo tabličnih računalnikov in zmogljivostjo prenosnika. Surface Pro 9 for Business omogoča delo na vaših pogojih z vgrajeno varnostjo in zagotavlja potrebno moč.
Naprave Surface for Business so na voljo z varnostjo razreda podjetja, zamenjavo naprav in zaščito od čipa do oblaka.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Microsoft Surface Pro 9 za podjetja – 13" - Intel Core i7 - 1265U - Evo - 32 GB pomnilnika RAM - 1 TB SSD
- Vrsta izdelka: Tablični računalnik - brez tipkovnice
- Operacijski sistem: Zmagajte 11 Pro
- Platformna tehnologija: Intel Evo
- Procesor: Intel Core i7 (12. generacija) - 1265U / 1, 8 GHz, do predpomnilnika 4, 8 GHz / 12 MB
- Delovni spomin: 32 GB LPDDR5
- Prostor trdega diska: 1 TB SSD
- Prikaz: 13" zaslon na dotik 2880 x 1920 @ 120 Hz - 267 ppi
- Grafika: Grafika Intel Iris Xe
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: Bluetooth 5.1, 802.11a / b / g / n / ac / ax (Wi-Fi 6E)
- Baterija: Do 15,5 ure
- Funkcije: Merilnik pospeška, magnetometer, žiroskop, barvni senzor okolice
- Dockable: Da
- Varnost: Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0
- Barva: Platina
- Dimenzije (WxDxH): 28,7 cm x 20,9 cm x 0,93 cm
- Teža: 879 g
- Okoljski standardi: Kvalificirani za oznako ENERGY STAR
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 1 leto
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Microsoft Surface Pro 9 za podjetja – 13" - Intel Core i7 - 1265U - Evo - 32 GB pomnilnika RAM - 1 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Tablični računalnik - brez tipkovnice |
| Operacijski sistem | Zmagajte 11 Pro |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core i7 (12. generacija) - 1265U / 1, 8 GHz, do predpomnilnika 4, 8 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 32 GB LPDDR5 |
| Prostor trdega diska | 1 TB SSD |
| Prikaz | 13" zaslon na dotik 2880 x 1920 @ 120 Hz - 267 ppi |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth 5.1, 802.11a / b / g / n / ac / ax (Wi-Fi 6E) |
| Baterija | Do 15,5 ure |
| Funkcije | Merilnik pospeška, magnetometer, žiroskop, barvni senzor okolice |
| Dockable | Da |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0 |
| Barva | Platina |
| Dimenzije (WxDxH) | 28,7 cm x 20,9 cm x 0,93 cm |
| Teža | 879 g |
| Okoljski standardi | Kvalificirani za oznako ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Microsoft Ireland Operations Limited
South County Business Park D18 P521 Dublin IE
eureg@microsoft.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com