Prenosnik Microsoft Surface Laptop 5 i5-1235U/8GB/SSD 512GB NVMe/13,5'' WQHD/UMA/Win11Home, črna (R1S-00050)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
MS Surface Laptop 5 Intel Core i5-1235U 13inch 8GB 512GB UMA W11H CEE EM Black
Hitrost večopravilnosti, ki jo napajajo procesorji prenosnika Intel Core i5, zgrajena na platformi Intel Evo, z živahnim zaslonom na dotik. Lep in lep. In trajanje baterije za resnično življenje, da narediš svojo stvar po tvoji poti ves dan. Surface Laptop 5 vam omogoča popolno ravnovesje za vse.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Microsoft Surface Laptop 5 - 13,5" - Core i5 1235U - Evo - 8 GB RAM - 512 GB SSD - angleščina
- Vrsta izdelka: Prenosni računalnik
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Platformna tehnologija: Intel Evo
- Procesor: Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1,3 GHz (4,4 GHz) / 12 MB Predpomnilnik
- Delovni spomin: 8 GB LPDDR5X
- Prostor trdega diska: 512 GB SSD
- Prikaz: 13,5" zaslon na dotik 2256 x 1504 - 201 ppi
- Grafika: Grafika Intel Iris Xe
- Vhodna naprava: Sledilna ploščica
- Tipkovnica: Angleščina
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1
- Baterija: Do 18 ur
- Funkcije: Senzor svetlobe okolja
- Dockable: Da
- Varnost: Varnostni čip strojne programske opreme zaupanja vredne platforme (TPM 2.0)
- Barva: Mat črna
- Dimenzije (WxDxH): 30,8 cm x 22,3 cm x 1,45 cm
- Teža: 1.297 kg
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 1 leto
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Microsoft Surface Laptop 5 - 13.5" - Intel Core i5 - 1235U - Evo - 8 GB RAM-a - 512 GB SSD - angleščina |
| Vrsta izdelka | Zvezek |
| Operacijski sistem | Osvojite 11 Glavni |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core i5 (12. generacija) - 1235U / 1, 3 GHz, do predpomnilnika 4, 4 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 8 GB LPDDR5X |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD |
| Prikaz | 13,5-palčni zaslon na dotik 2256 x 1504 - 201 ppi |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | Sledilna ploščica |
| Tipkovnica | Angleščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Baterija | Do 18 ur |
| Funkcije | Senzor svetlobe v okolici |
| Dockable | Da |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0) |
| Barva | Mat črna |
| Dimenzije (WxDxH) | 30,8 cm x 22,3 cm x 1,45 cm |
| Teža | 1.297 kg |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Microsoft Ireland Operations Limited
South County Business Park D18 P521 Dublin IE
eureg@microsoft.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com