Mini prenosnik Toshiba NB550D-111
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
NEPREKOSLJIVE VEČPREDSTAVNOSTNE ZMOGLJIVOSTI
Veliko več kot običajen mini prenosni računalnik – Toshiba mini NB550D ponuja idealno platformo za uživanje v večpredstavnostnih vsebinah doma ali na poti. Vgrajeni zvočniki Harman Kardon® in tehnologija Dolby® Advanced Audio™ proizvajajo domala popoln zvok, ki v kombinaciji s sliko v visoki ločljivosti HD oblikujejo neprimerljivo mini prenosno platformo za predvajanje filmov in uživanje v glasbi. Vgrajena vrata HDMI omogočajo neposredno povezavo mini prenosnega računalnika s televizorji HD, da lahko kadarkoli preklopite na uporabo velikega zaslona.
EDINSTVENA OBLIKA
Z izjemno tankim in lahkim ohišjem je Toshiba mini NB550D idealen mobilni računalniški spremljevalec. Z manj kot 1,32 kg in samo 17 mm na najtanjšem delu ga boste lahko vedno vzeli s seboj ter kar pozabili nanj. Elegantna zunanjost iz mehke gume je na voljo tudi v različnih opaznih in privlačnih barvah, da si res lahko izberete model za svoj osebni slog.
NAJBOLJŠA UPORABNOST V RAZREDU
Model mini NB550D je zasnovan za mobilno uporabo, zato ponuja izjemno zmogljivost na poti. Trije vhodi USB, najnovejša tehnologija Bluetooth 3.0 in bralnik kartic SD poenostavijo priklop vseh naprav in prenašanje podatkov. Robustno delovanje z akumulatorjem pomeni, da je model mini NB550D vedno pripravljen in sledilna ploščica z upravljanjem z več hkratnimi dotiki omogoča pomikanje prikaza ter spreminjanje povečave pri uporabi aplikacij in spletnih strani.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev mednarodna |
| Proizvajalec | Toshiba |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 26 cm 1024 x 600 TruBrite® WSVGA TFT High Brightness z osvetlitvijo z diodami LED |
| Procesor: | AMD Dual-Core C-60 APU z grafično kartico AMD Radeon™ HD 6290, 1.30 / 1.00 GHz |
| Pomnilnik: | 1GB DDR3 RAM (1.066 MHz) |
| Trdi disk: | 320GB 5,400 obr./min. |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | AMD Radeon™ HD 6290, do 374 MB skupnega pomnilnika |
| Zvok: | stereo zvočniki Harman Kardon |
| Mrežna oprema: | 10/100 |
| Priključki: | 1 × RJ-45 1 × slušalke (stereo) 1 × vgrajena spletna kamera VGA z vgrajenim mikrofonom 2 (2 desno) × USB 2.0 1 × HDMI, ki podpira oblike signala 1080p 1 (levo) × USB 2.0 s podporo za polnjenje pripomočkov v mirovanju 1 × zunanji mikrofon s podporo funkcije Sleep-and-Music |
| Tipkovnica: | Mat črna tipkovnica Sledilna ploščica s prilagodljivim upravljanjem z več hkratnimi dotiki in podporo za pomikanje prikaza z enim ali dvema prstoma ter spreminjanje velikosti, sukanje in druge poteze z dvema prstoma. |
| Baterija: | 6 celična, do 9 ur in 30 minut (Mobile Mark™ 2007) |
| Dodatno: | Vgrajena spletna kamera in mikrofon Varčna orodja Eco Utility McAfee® Internet Security (vključuje 30 dni brezplačnih internetnih posodobitev) Programska oprema Nero Zaslon z osvetlitvijo z diodami LED Toshiba LifeSpace Storitev za uravnavanje učinkovitosti Toshiba TEMPRO |
| Dimenzije: | 262,0 x 190,0 x 16,6 (spredaj)/35,5 (zadaj) mm |
| Masa: | od 1,32 kg |
| Čitalec kartic: | SD™ do 2 GB, kartico miniSD™/microSD™ z adapterjem do 2 GB, kartico SDHC™ do 32 GB, kartici SDXC™ do 64 GB in MultiMedia Card™ do 2 GB |
| Tip procesorja: | 0 |
| Količina pomnilnika: | 1 |
| Operacijski sistem: | Windows® 7 Starter (32-bitni) (prednameščen, Toshibina programska oprema za obnovitev trdega diska) |
| Bluetooth | Bluetooth® 3.0 + HS |
| Brezžična oprema | 802.11b/g/n |
| Barva: | Kovinska citronsko zelena s teksturiranim pikčastim vzorcem, mehak in gladek premaz pokrova zaslona |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com