Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG gram 17ZB90TL-G.AZ79G – zmogljiv ultrabook za AI produktivnost
- Velik 17" WQXGA IPS zaslon za jasen prikaz
- Intel Core Ultra 7 s podporo NPU za zahtevna AI opravila
- 16 GB RAM in 1 TB SSD za hitro delo z več datotekami
- Ultrabook zasnova omogoča mobilnost brez kompromisov
- Windows 11 Pro za napredne poslovne in AI funkcije
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena z emoji |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.7 |
| Pripravljen za AI | Copilot + PC (napredna) | 🟢 9.3 |
| Tip procesorja | Intel Ultra 7 | 🟢 9.6 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel Ultra (2. gen) | 🟢 9.2 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 8.9 |
| Zaslon | 43,18 cm (17,0) | 🟢 9.4 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 8.8 |
| Tip zaslona | 2560 x 1600 (WQXGA) | 🟢 9.0 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | 350 niti | 🟢 8.6 |
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 8.7 |
| Kapaciteta diska | 1 TB | 🟢 8.9 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Oblika
Vrsta izdelka: Prenosnik
Barva izdelka: Siva
Oblika: Školjkasta
Zaslon
Diagonala zaslona: 43,2 cm (17")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1600 slikovnih pik
Tip HD: 2,5K
Tip plošče: IPS
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Svetlost: 350 cd/m²
Diagonala zaslona (cm): 43,18 cm
Procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core Ultra 7
Generacija procesorjev: Intel Core Ultra (serija 2)
Procesor: 256V
Število jeder procesorja: 8
Vremen procesorja: 8
Frekvenca procesorja Boost: 4,8 GHz
Zmogljiva jedra: 4
Jedra z nizko porabo energije: 4
Največja frekvenca zmogljivih jeder Turbo: 4,8 GHz
Zmogljiva jedra z visoko porabo energije, največja frekvenca Turbo Frekvenca: 3,7 GHz
Osnovna frekvenca jedra zmogljivosti: 2,2 GHz
Osnovna frekvenca jedra z nizko porabo energije: 2200 MHz
Predpomnilnik procesorja: 12 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna moč procesorja: 17 W
Največja moč v načinu Turbo: 37 W
Nevronska procesna enota (NPU)
Funkcije: Copilot+ PC
Nevronska procesna enota (NPU): Intel AI Boost
Funkcije: Podpora za redkost
Funkcije: Podpora za učinke Windows Studio
Ogrodja programske opreme AI, ki jih podpira NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Skupna zmogljivost procesorja: Do 115 tera operacij na sekundo
Zmogljivost NPU: Do 47 tera operacij na sekundo
Zmogljivost grafičnega procesorja: Do 64 tera operacij na sekundo
Pomnilnik
Kapaciteta pomnilnika: 16 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: LPDDR5x SDRAM
Hitrost pomnilnika: 8533 MHz
Oblika pomnilnika: Vgrajen
Največja količina RAM-a: 16 GB
Pomnilniški kanali: Dvokanalni
Mediji za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 1 TB
Mediji za shranjevanje: SSD
Skupna zmogljivost SSD: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost shranjevanja SSD: 1 TB
Vmesnik SSD: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD: M.2
Grafika
Model ločene grafične kartice: Ni na voljo
Značilnost: Integrirana grafična kartica
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Družina vgrajenih grafičnih kartic: Intel Arc Graphics
Model integrirane grafične kartice: Intel Arc Graphics 140V
Zvok
Zvočni sistem: Dolby Atmos
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Moč zvočnika: 2 W
Značilnost: Vgrajen mikrofon
Število mikrofonov: 2
Kamera
Značilnost: Sprednja kamera
Sprednja kamera Vrsta HD: HD
Omrežje
Najvišji standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Vrsta antene: 2x2
Krmilnik Wi-Fi Model: Intel Wi-Fi 7 BE201
Proizvajalec krmilnika Wi-Fi: Intel
Funkcije: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.3
Vrata in vmesniki
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa A: 2
Število vrat HDMI: 1
Število vrat Thunderbolt 4: 2
Funkcije: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Tipkovnica
Vhodna naprava: Sledilna ploščica
Funkcije: Številska tipkovnica
Funkcije: Tipkovnica v otočnem slogu
Programska oprema
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Pro
Baterija
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Kapaciteta baterije: 77 Wh
Napajanje
Funkcije: Polnilna vrata USB tipa C
Funkcije: USB Power Delivery
Teža in dimenzije
Širina: 378,8 mm
Globina: 258,8 mm
Višina (spredaj): 1,6 cm
Višina (zadaj): 1,78 cm
Teža: 1,4 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 499 mm
Globina embalaže: 307 mm
Teža embalaže: 2,3 kg
Obseg dobave
Značilnosti: Napajalnik
Močna zmogljivost omogoča tudi učinkovito ustvarjanje slik in besedila. Nadaljnjo vsakodnevno podporo zagotavlja namenska programska rešitev gram AI, ki na primer poenostavlja sistemske nastavitve, povzema vsebino dokumentov in izvaja številne izračune umetne inteligence neposredno na napravi. Celotne funkcije LG gram vključujejo tudi polno tipkovnico s številsko tipkovnico, integrirano spletno kamero Full HD in mikrofonom, Bluetooth® 5.3 in zmogljivo baterijo. Vse to v tanki obliki in lahki zasnovi.