Prenosni računalnik LG Gram 16Z90RU-G.AA58G i5-1334U 16GB 1TB SSD WQXGA IPS 1,2kg Windows 11
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG Gram 16Z90RU-G.AA58G – zmogljiv in ultralahek za prilagodljivo delo in igro
Vsestranski ultrabook s 16" WQXGA IPS zaslonom, 13. generacijo Intel Core i5 in izjemno lahkotnostjo le 1,2 kg. Ustvarjen za poslovne uporabnike, gamerje in vsakodnevne potrebe.- 16" WQXGA IPS zaslon za jasen in prostoren prikaz
- Hiter SSD 1TB in 16GB RAM za nemoteno delo in večopravilnost
- Izjemno lahek – le 1,2 kg, popoln za mobilnost
- Sodoben Windows 11 za preprosto in varno uporabo
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.5 |
| Pripravljen za AI | Brez | |
| Tip procesorja | Intel Core i5 | 🟢 9.0 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel 13. generacija | 🟢 9.0 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 8.5 |
| Zaslon | 40,6 cm (16") | 🟢 9.0 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 8.5 |
| Tip zaslona | 2560 x 1600 (WQXGA) | 🟢 9.5 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | 350 niti | 🟡 7.0 |
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 8.5 |
| Kapaciteta diska | 1 TB | 🟢 9.0 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Oblika
Barva: Obsidian Black
Vrsta izdelka: Prenosnik
Barva izdelka: Črna
Oblika: Školjkasta
Material ohišja: Magnezij
Zaslon
Diagonala zaslona: 40,6 cm (16")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1600 slikovnih pik
Tip HD: WQXGA
Tip plošče: IPS
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Lastnosti: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Svetlost: 350 cd/m²
Diagonala zaslona (cm): 40,6 cm
Barvni prostor RGB: DCI-P3
Barvni razpon: 99%
Procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel® Core i5
Generacija procesorjev: Procesorji Intel® Core i5 13. generacije
Procesor: i5-1334U
Število jeder procesorja: 10
Niti procesorja: 12
Frekvenca procesorja Boost: 4,6 GHz
Zmogljivost jedra: 2
Učinkovita jedra: 8
Največja turbo frekvenca zmogljivih jeder: 4,6 GHz
Največja turbo frekvenca učinkovitih jeder: 3,4 GHz
Predpomnilnik procesorja: 12 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna moč procesorja: 15 W
Največja turbo moč: 55 W
Pomnilnik
Kapaciteta pomnilnika: 16 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: LPDDR4x SDRAM
Hitrost pomnilnika: 4266 MHz
Oblika pomnilnika: Vgrajen
Pomnilniški kanali: Dvokanalni
Medij za shranjevanje
Skupna kapaciteta shranjevanja: 1 TB
Medij za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Kapaciteta shranjevanja SSD: 1 TB
Vmesnik SSD: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD: M.2
Značilnost: Vgrajen bralnik kartic
Združljive pomnilniške kartice: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC MicroSDXC
Grafika
Diskretna grafična kartica Model: Ni na voljo
Funkcije: Integrirana grafična kartica
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Model integrirane grafične kartice: Intel Iris Xe Graphics
Zvok
Zvočni sistem: Dolby Atmos
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Moč zvočnika: 2 W
Funkcije: Vgrajen mikrofon
Število mikrofonov: 2
Kamera
Funkcije: Sprednja kamera
Tip HD sprednje kamere: HD
Omrežje
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardi WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Model krmilnika WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Funkcije: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.1
Vrata in vmesniki
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa A: 2
Število vrat USB4 Gen 3×2: 2
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.0
Število vrat Thunderbolt 4: 2
Značilnost: Intel® Thunderbolt 4
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Značilnost: Preklopni način DisplayPort USB Type-C
Tipkovnica
Značilnost: Številska tipkovnica
Značilnost: Osvetljena tipkovnica
Programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Baterija
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Zmogljivost baterije: 80 Wh
Napajanje
Napajalnik: 65 W
Značilnost: Polnilna vrata USB Type-C
Značilnost: USB Power Delivery
Varnost
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Modul zaupanja vredne platforme (TPM)
Certifikati
Certifikat: STD-MIL 810H
Teža in dimenzije
Širina: 355,9 mm
Globina: 291 mm
Višina: 16,8 mm
Teža: 1,2 kg
Lahka z brezkompromisnim 16-palčnim zaslonom
Lahko uravnotežen,
Močno impresiven
Predstavljamo: Windows 11
Windows 11 vas približa tistemu, kar je najpomembnejše.
Lahka teža s certifikatom Guinnessove knjige rekordov
WQXGA (visoka ločljivost 2560 x 1600)
99 % DCI-P3 (tipično) širok barvni razpon*