Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Prenosnik LENOVO Yoga 9 i7-1260P/16GB/SSD 512GB NVMe/14 WQUXGA Touch/UMA/Win11Home, Storm Grey (82LU002XSC)
1.946,10 €
Cena brez DDV: 1.595,16 €
36 x 65,83 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.

| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Lenovo Yoga 9 14IAP7 - 14" - Core i7 1260P - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| tip izdelka | Notebook - flip design |
| operacijski sistem | Win 11 Home - hrvaški / angleški / slovenski |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |
| procesor | Intel Core i7 (12. Gen) 1260P / 2,1 GHz (4,7 GHz) / 18 MB predpomnilnika |
| Spomin | 16 GB LPDDR5 (pomnilnik je spajkan) |
| Skladiščenje | 512 GB SSD - NVMe |
| Zaslon | 14" OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / WQUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalno pero |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | da |
| Integrirana spletna kamera | da |
| Mreženje | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| baterija | Do 14 ur delovanja |
| Lastnosti | Merilnik pospeška, senzor svetlobe okolice, hall senzor |
| Varnost | Varnostni čip za vdelano programsko opremo Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Nevihtno siva |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 31,8 cm x 23 cm x 1,525 cm |
| Teža | 1,4 kg |
| Okoljski standardi | EPEAT Silver, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto |
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo Yoga 9 14IAP7 - 14" - Core i7 1260P - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Slovenian |
| Vrsta izdelka | Beležnica – oblikovanje flip |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - Hrvaščina / Angleščina / Slovenščina |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core i7 (12th Gen) 1260P / 2,1 GHz (4,7 GHz) / 18 MB Predpomnilnik |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5 (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / WQUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | Digitalizacija, digitalni svinčnik |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Baterija | Do 14 ur |
| Funkcije | Merilnik pomikanja, senzor svetlobe okolice, senzor dvorane |
| Varnost | Modul za zanesljivo platformo (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Nevihta siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,8 cm x 23 cm x 1,525 cm |
| Teža | 1,4 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | TopSeller |
| Okoljski standardi | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT Silver |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračiloOdločna garancija - baterija - 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana