Prenosnik Lenovo Yoga 9, i7-1260P/16GB/SSD 1 TB NVMe/14 WQUXGA/UMA/Win11Home, siv (82LU002USC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Lenovo Yoga 9 se ponaša z zaslonom na dotik in s 360-stopinjskim tečajem, zato ga lahko uporabljate tudi kot tablico. Navdušeni boste nad kombinacijo izjemne prenosljivosti (prenosnik tehta samo 1,4 kg) in osupljive zmogljivosti. Prenosni računalnik Lenovo Yoga 2 v 1 se lahko pohvali s kar 16 GB delovnega pomnilnika (LPDDR5) in z 1 TB prostora na disku (SSD NVMe). Poganja ga odličen procesor 12. generacije Intel Core i7-1260P. Za vrhunsko vizualno izkušnjo bo skrbela integrirana grafična kartica Intel Iris Xe, skupaj z OLED-zaslonom na dotik z vrhunsko ločljivostjo WQUXGA (3840 x 2400). Diagonala zaslona meri 35,56 cm (14"). Prenosnik zagotavlja visoko stopnjo zaščite podatkov, in sicer po zaslugi varnostnega čipa TPM 2.0 in bralnika prstnih odtisov. Operacijski sistem je že nameščen (Windows 11 Home). Z izjemno vzdržljivo baterijo, ki zagotavlja kar do 14 h avtonomnega delovanja, bo prenosnik Lenovo Yoga 9 vaš zvesti spremljvalec na vseh poteh.
Prenosnik 2 v 1
Prenosniki Lenovo Yoga 2 v 1 vam pomagajo pri tem, da oživite najbolj iznajdljive in optimistične dele sebe. Ti izjemno izdelani pretvorni prenosniki vam nudijo orodja in vsestranskost, ki jih potrebujete, da ste najboljši – skupaj s pametnimi rešitvami, ki skrbijo za malenkosti, medtem ko živite na veliko.

Drzne inovacije
Pretvorni računalniki Yoga vam dajejo moč, ki jo potrebujete za svoje sanje. Dolgočasne stvari olajšajo tudi tako, da zanje poskrbijo s pametnimi funkcijami, ki poenostavijo vaš dan – na primer vklop v tistem trenutku, ko odprete pokrov, in prostoročna prijava, zaradi katere se vam ne bo treba več ukvarjati z gesli.

Izjemna izdelava, vrhunska moč
Izdelani iz letalskih kovin in poudarjeni z značilnimi elementi oblikovanja, pretvorni računalniki Yoga ponujajo gladko in stabilno vrtenje za 360° pri prehodu iz tabličnega v prenosni način in nazaj.

![]() |
||
| Proizvajalec | LENOVO | |
| Proizvajalčev del št | 82LU002USC | |
| Opis trženja | |
| Yoga 9, ki sta ga sooblikovala Lenovo in Intel, da bi zagotovila vrhunsko izkušnjo za življenje in delo kjer koli, ponuja izjemno odzivnost v kombinaciji z grafiko Iris Xe, ki daleč presega običajno integrirano izkušnjo. Raziščite ustvarjalno programsko opremo, večopravilnost s številnimi zahtevnimi programi, igrajte računalniške igre in še več. | |
| Lastnosti izdelka | |
|
|
| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Lenovo Yoga 9 14IAP7 - 14" - Core i7 1260P - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| tip izdelka | Notebook - flip design |
| operacijski sistem | Win 11 Domov - hrvaški / angleški / slovenski |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |
| procesor | Intel Core i7 (12. Gen) 1260P / 2,1 GHz (4,7 GHz) / 18 MB predpomnilnika |
| Spomin | 16 GB LPDDR5 (če je pomnilnik spajkan) |
| Skladiščenje | 1 TB SSD - NVMe |
| Zaslon | 14" OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / WQUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalno pero |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | da |
| Integrirana spletna kamera | da |
| Mreženje | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| baterija | Do 14 ur |
| Lastnosti | Merilnik pospeška, senzor zunanje svetlobe, hall senzor, čas leta (ToF) |
| Varnost | Varnostni čip za vdelano programsko opremo Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Nevihtno siva |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 31,8 cm x 23 cm x 1,525 cm |
| Utež | 1,4 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Program za prodajo proizvajalca | Najboljši prodajalec |
| Okoljski standardi | EPEAT Silver, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto |
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo Yoga 9 14IAP7 - 14" - Core i7 1260P - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Slovenian |
| Vrsta izdelka | Beležnica – oblikovanje flip |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - Hrvaščina / Angleščina / Slovenščina |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core i7 (12th Gen) 1260P / 2,1 GHz (4,7 GHz) / 18 MB Predpomnilnik |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5 (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / WQUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | Digitalizacija, digitalni svinčnik |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Baterija | Do 14 ur |
| Funkcije | Merilnik pomika, senzor zunanje svetlobe, senzor dvorane, Čas leta (ToF) |
| Varnost | Modul za zanesljivo platformo (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Nevihta siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,8 cm x 23 cm x 1,525 cm |
| Teža | 1,4 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | TopSeller |
| Okoljski standardi | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT Silver |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračiloOdločna garancija - baterija - 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
