Prenosnik Lenovo Yoga 9 2-in-1, Intel Ultra 7-155H/32 GB/SSD 1 TB NVMe/35,56 cm (14), 2,8K, OLED, 120 Hz, 400 niti/UMA/Win11Pro, siv (83AC002DSC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Lenovo Yoga 9 2-in-1 se ponaša z zaslonom na dotik (14-palčna diagonala) in s 360-stopinjskim tečajem. Tako se lahko uporablja kot klasični prenosnik ali kot tablica (priloženo je tudi pisalo). Procesor Intel Ultra 7-155H omogoča hitro in nizkoenergijsko izvajanje nalog z AI. Odlične lastnosti zaslona (OLED, 2,8K, 120 Hz) v kombinaciji z grafično kartico Intel Arc (integrirana) pa zagotavljajo napredno grafično zmogljivost.
LENOVO Yoga 9 2-in-1 Intel Core Ultra 7 155H 14inch 2.8K OLED MT 120Hz 32GB 1TB UMA W11P Luna Grey 2y
Oglejte si svet v drugačni perspektivi z jogo 9 2 v 1, ki vam ponuja 360° načine dela in igre. Z vsakim obratom imate v rokah delovno postajo, ustvarjalni studio in središče za zabavo. Namočite se v čudovite slike zahtevnih barv in se potopite v akustiko, ki polni prostor, zvočnikov Bowers & Wilkins. Z izjemno zmogljivostjo in pospešenim strojnim učenjem tu zaživi vaša ustvarjalnost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Lenovo Yoga 9 2-v-1 14IMH9 - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - Evo - 32 GB RAM-a - 1 TB SSD - Slovenščina
- Vrsta izdelka: Prenosni računalnik - 2 v 1 - obračanje
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina
- Platformna tehnologija: Intel Evo
- Procesor: Intel Core Ultra 7 (14. generacija) - 155H / 1.4 GHz, do 4.8 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Delovni spomin: 32 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan)
- Prostor trdega diska: 1 TB SSD - NVMe
- Prikaz: 14" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz
- Grafika: Grafika Intel Arc
- Vhodna naprava: Digitalizator, digitalno pero
- Tipkovnica: Slovenščina
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
- Baterija: Do 19,5 ure
- Funkcije: Merilnik pospeška, senzor svetlobe v okolici, senzor dvorane, čas leta (ToF)
- Varnost: Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Barva: Luna siva
- Dimenzije (WxDxH): 31,6 cm x 22 cm x 1,59 cm
- Teža: 1,32 kg
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Okoljski standardi: EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR
- Ogljični odtis: 244 kg emisij ogljika
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterije - 1 leto
- Storitve v paketu: CO2 Izravnava 0,5 tone (2. generacija)
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo Yoga 9 2-in-1 14IMH9 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik – pripravljen na umetno inteligenco – 2 v 1 – flip design |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (14. generacija) - 155H / 1.4 GHz, do 4.8 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 14" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Arc |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalno pero |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Baterija | Do 19,5 ure |
| Funkcije | Merilnik pospeška, senzor svetlobe v okolici, senzor dvorane, čas leta (ToF) |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Luna siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,6 cm x 22 cm x 1,59 cm |
| Teža | 1,32 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 244 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterije - 1 leto |
| Storitve v paketu | CO2 Izravnava 0,5 tone (2. generacija) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com