Prenosnik Lenovo V15 G2, i5-1135G7/8GB/SSD 512GB NVMe/15,6'' FHD/Iris Xe/Win10H, črn (82KB000VSC) ast4132654
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Lenovo V15 G2 se lahko pohvali z 8 GB delovnega pomnilnika (RAM DDR4). V kombinaciji s procesorjem Intel Core i5-1135G7 (11. generacija) je zagotovljena osnovna podlaga za večopravilnost. Integrirana je odlična grafika Intel Iris Xe, ki bo skupaj z LED-zaslonom velikosti 15,6" (39,62 cm) in ločljivosti Full HD (1920 x 1080) zagotavljala izjemno sliko. Prenosnik se lahko pohvali tudi s hitrim diskom SSD (NVMe) velikosti 512 GB. Dela se boste lahko lotili nemudoma, saj je operacijski sistem že nameščen (64-bitni Windows 10 Home). Gre za slovensko tipkovnico z ločenim numeričnim delom. Prenosnik omogoča spontane videoklice. Ne bo namreč potrebno priklapljanje zunanje kamere, saj je kamera že integrirana.
Prenosniki Lenovo serije V 2. generacije so bili zasnovani za moderen način dela. Z izzivi tako opravijo z lahkoto. Narejeni za mobilno produktivnost zagotavljajo odlično zmogljivost, tako v pisarni kot doma. Procesorji Intel® Core™ do 11. generacije, možnost ločene grafike NVIDIA®, prvovrstna varnost ter obilica spomina in notranje shrambe poskrbijo, da vsak delovnik poteka brez zapletov.

Na procesorje Intel® Core™ i7 do 11. generacije in ločeno grafiko NVIDIA® GeForce® MX350 se vedno lahko zanesete, da bodo nemoteno poganjali te prenosnike skozi dan. Zahvaljujoč do 16 GB delovnega pomnilnika in kombinaciji z do 512 GB M.2 PCIe SSD ter 2 TB HDD-pogona pa boste lahko uživali v neprekosljivi učinkovitosti in brezhibni večopravilnosti.

Prenosniki Lenovo serije V 2. generacije so elegantni in zlahka prenosljivi. Izbirate lahko med dvema barvnima različicama: železno siva z vdolbenimi valjastimi črtami na dveh straneh ali črna s posebnim otipljivim detajlom na treh straneh.
Naredite vtis. Zahvaljujoč ozkim okvirjem ima zaslon prenosnika impresivno 88-odstotno razmerje med zaslonom in ohišjem. Zaslon z ločljivostjo FHD (1920 x 1080) se ponaša z zaščito proti bleščanju (»antiglare«). Na voljo je s svetilnostjo do 300 nit, ki med gledanjem zagotavlja izjemno svetlost.
| Opis trženja | |
| Prenosni računalnik Lenovo V15 je vsestranski prenosnik za vrsto nalog, ki s svojo impresivno zmogljivostjo in izjemno tanko zasnovo zagotavlja vrednost za denar. Ta 15-palčni prenosni računalnik, ki ga poganjajo procesorji Intel Core do 10. generacije, UHD ali namenska grafika in možnosti za shranjevanje na dvojnem pogonu, opravlja vsakodnevna poslovna opravila, kot so ustvarjanje predstavitve za prodajno predstavitev, izvajanje aplikacij ERP in računovodsko delo. s preglednicami zelo enostavno in brez težav. | |
| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Lenovo V15 G2 ITL - 15.6" - Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| tip izdelka | zvezek |
| operacijski sistem | Win 10 Home 64-bit - hrvaški / angleški / slovenski |
| procesor | Intel Core i5 (11. Gen) 1135G7 / 2,4 GHz (4,2 GHz) / 8 MB predpomnilnika |
| Spomin | 8 GB DDR4 (1 x 4 GB 4 GB (spajkano)) |
| Skladiščenje | 512 GB SSD - NVMe |
| Optični pogon | Brez optičnega pogona |
| Zaslon | 15,6" LED osvetlitev ozadja 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Številčna tipkovnica | da |
| Integrirana spletna kamera | da |
| Mreženje | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| baterija | Do 5,5 ure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0). |
| Barva | Črna |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 35,92 cm x 23,58 cm x 1,99 cm |
| Utež | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Program za prodajo proizvajalca | Najboljši prodajalec |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto |
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo V15 G2 ITL - 15,6" - Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 10 Home 64-bit - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2,4 GHz (4,2 GHz) / 8 MB Predpomnilnik |
| Delovni spomin | 8 GB DDR4 (1 x 4 GB + 4 GB (spajkano)) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | LED osvetlitev 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Baterija | Do 5,5 ure |
| Varnost | Varnostni čip strojne programske opreme zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,92 cm x 23,58 cm x 1,99 cm |
| Teža | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | TopSeller |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračiloOdločna garancija - baterija - 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com