Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7/SSD/W8PRO/14 20A7003QSC
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ThinkPad X1Carbon prinaša novo raven kakovosti na zapuščini ThinkPad visokih standardov in inovacij. Vzdržljivo iz ogljikovih vlaken okrepljeno roll kletko, ki zagotavlja najboljši zgrajen Ultrabook ™, ki je trenutno na voljo.Obenem pa dodaja tudi številne druge novosti na vrh starih priljubljenih 20 letnih, ThinkPad inovacij. Karbonska vlakna pokrova zaslona in ojačano ohišje roll cage, ki ščiti vitalne dele prenosnika. Čitalec prstnih odtisov, TPM in šifriranje BIOS-a za varnost vaših podatkov. Dolby ® Home Theater ® in Intel HD 4000 integrirana grafika skrbi za bogat zvok in multimedijske vsebine. Najboljši v razredu prenosnik z osvetlitljeno tipkovnico in novo ergonomično razporeditvijo tipk na tipkovnici,ki omogoča natančnejše tipkanje pri tem da je povšina tipk večja. Tehnologija InstantResume prebudi prenosnik iz mirovanja skoraj štirikrat hitreje od drugih prenosnih računalnikov. ThinkPad X1Carbon- Zanesljivost, vzdržljivost, varnost in stil.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-4550U (1.5 GHz, L3 4MB) Max Turbo Frequency 3 GHz |
| Osnovna plošča | Intel 4th Generation core 1 chip |
| Pomnilnik | 8GB DDR3L PC3-12800 (1600MHz) soldered to systemboard |
| Trdi disk | 256GB SSD SATA 3 (6 Gbit/s) |
| Zaslon | 14,0'' WQHD (2560x1440) Anti glare, LED backlight, IPS |
| Grafična kartica | Intel HD graphics 5000 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0, WWAN |
| Miška | ThinkPad UltraNav, TrackPoint, multi-touch |
| Kamera | HD720p resolution, low light sensitive, face tracking, fixed focus, gesture input support |
| Tipkovnica | slovenska, Adaptive Keyboard, odporna proti razlitju tekočin, osvetljena |
| Baterija | vgrajena lithium Polymer 8 cell RapidCharge baterija |
| Ohišje | ohišje iz magnezijem in aluminijem, pokrov zaslona iz karbona, tečaji zaslona iz magnezija |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional 64 bit prednaloženo + Win 8.1 PRO 64 bit licenca kupon |
| Dimenzije | VxŠxG 17,72x331x226mm |
| Masa | 1,28 |
| Barva | črna |
| Priključki | 2 x USB 3.0 (one Always On),HDMI, Mini DisplayPort, Lenovo OneLink connector, Micro-SIM card tray |
| Ostalo | MTM:20A7003Q; Fingerprint reader, adapter USB to Ethernet |
| Garancija | mednarodna garancija 3 leta ON SITE,baterija 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com