Prenosnik Lenovo ThinkPad X1 Carbon G12 Intel Ultra 7-155U/16GB/SSD 512GB NVMe/35,56 cm (14) WUXGA/UMA/Win11Pro, črna (21KC004WSC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ThinkPad X1 Carbon G12 je vrhunski prenosni računalnik, ki združuje izjemno zmogljivost, trajnost in prenosljivost v elegantnem in zanesljivem paketu. Zasnovan je za poslovne profesionalce in uporabnike, ki zahtevajo visoko učinkovitost in zanesljivost na poti. S svojim lahkim in trpežnim ohišjem, izdelanim iz najkakovostnejših materialov, je ThinkPad X1 Carbon G12 idealen sopotnik za delo na terenu ali med potovanjem. Zasnovan je tako, da prenese vsakodnevno uporabo in zagotavlja dolgotrajno zanesljivost.
Poganja ga zmogljiv procesor najnovejše generacije, ki omogoča hitro in tekoče delovanje tudi pri najzahtevnejših nalogah. S hitrim SSD pomnilnikom se sistem hitro zažene in omogoča hitro nalaganje aplikacij ter hiter dostop do podatkov.ThinkPad X1 Carbon G12 je opremljen z vrhunskim zaslonom visoke ločljivosti, ki zagotavlja jasno sliko in žive barve, kar omogoča udobno delo in gledanje vsebin. Poleg tega ima tipkovnico s podsvetljenimi tipkami, ki omogoča udobno tipkanje tudi v slabih svetlobnih pogojih.
Z vgrajenimi varnostnimi funkcijami, kot so bralnik prstnih odtisov in tehnologija za šifriranje podatkov, ThinkPad X1 Carbon G12 ščiti vaše osebne in poslovne podatke pred nepooblaščenim dostopom. Poleg tega ima napredne funkcije upravljanja, ki olajšajo upravljanje in vzdrževanje naprave v poslovnem okolju. Z združitvijo zmogljivosti, trajnosti in prenosljivosti je ThinkPad X1 Carbon G12 idealna izbira za poslovne uporabnike, ki potrebujejo zanesljiv prenosni računalnik za produktivno delo kjerkoli in kadarkoli.
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155U - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G/5G nadgradljiv - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - AI Ready - 180-stopinjska zasnova tečajev |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (serija 1) - 155U / 1,7 GHz, do predpomnilnika 4,8 GHz / 12 MB |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, zmogljivost |
| Prikaz | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Intelova grafika |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Brezžična širokopasovna omrežja (WWAN) | Možnost nadgradnje 4G/5G |
| Varnost | Diskretni modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Črna barva |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,28 cm x 21,475 cm x 1,496 cm |
| Teža | 1,09 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO Certified, generacija 10, za prenosne računalnike, EPEAT Gold s certifikatom ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 191 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterije - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - na kraju samem - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo Premier |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com