Prenosnik ThinkPad T14s G2 i5-1135G7/16GB/SSD 512GB NVMe/14'' FHD/Iris Xe/UMA/Win10Pro (20WM009QSC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosni računalnik ThinkPad T14s Gen 2 z združevanjem lahke prenosljivosti in velike zmogljivosti postavlja nov zlati standard za osebne računalnike podjetij. Ta 14-palčna naprava ima izjemno življenjsko dobo baterije, funkcije za prihranek časa, kot je bralnik prstnih odtisov, integriran z gumbom za vklop, ter biometrično varnost in varnost, ki temelji na umetni inteligenci. Poleg tega dobite izjemno odzivno napravo, ki je pripravljena, ko jo potrebujete.
| Lastnosti izdelka | |
|
|
| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 - 14" - Core i5 1135G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| tip izdelka | zvezek |
| operacijski sistem | Win 10 Pro 64-bit - hrvaški / angleški / slovenski |
| procesor | Intel Core i5 (11. Gen) 1135G7 / 2,4 GHz (4,2 GHz) / 8 MB predpomnilnika |
| Spomin | 16 GB LPDDR4X (če je pomnilnik spajkan) |
| Skladiščenje | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Optični pogon | Brez optičnega pogona |
| Zaslon | 14" LED osvetlitev ozadja 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | da |
| Integrirana spletna kamera | da |
| Mreženje | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Brezžična širokopasovna povezava (WWAN) | 4G nadgradljiv |
| baterija | Do 23,6 ure |
| Priklopna | da |
| Varnost | Zaupanja vreden platformski modul (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov, bralnik pametnih kartic |
| Barva | Vili črne |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 32,75 cm x 22,44 cm x 1,681 cm |
| Utež | 1,36 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Program za prodajo proizvajalca | Najboljši prodajalec |
| Okoljski standardi | Prenosniki s certifikatom TCO 8, ENERGY STAR kvalificirani EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto |
Besedilo je strojno prevedeno.
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
