Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Prenosnik LENOVO ThinkPad T14 G2 i5-1135G7/16GB/512GB/14/W10P
1.859,34 €
Cena brez DDV: 1.524,05 €
36 x 62,9 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik LENOVO ThinkPad T14 G2 i5-1135G7/16GB/512GB/14"/W10P
![]() |
||
| Proizvajalec | LENOVO | |
| Proizvajalčeva številka dela | 20W0009QSC | |
| Opis trženja | |
| Odpornost na MIL-SPEC, baterija, ki lahko zdrži do 16 ur, in niz zanesljivih varnostnih funkcij, naredijo ta 35,56 cm ( 14") poslovni prenosnik idealno spremljevalno napravo za cesto. Čeprav je tanek in lahek, ne ogroža zmogljivosti. zmogljiv procesor, izjemno hiter pomnilnik SSD in sodobna vrata za povezovanje za odzivno delovanje in brezhibno večopravilnost. | |
| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 - 35,56 cm ( 14") - Core i5 1135G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| tip izdelka | Beležnica |
| Operacijski sistem | Win 10 Pro 64 -bit - hrvaški / angleški / slovenski |
| Procesor | Intel Core i5 (11. generacija) 1135G7 / 2,4 GHz (4,2 GHz) / 8 MB predpomnilnika |
| Spomin | 16 GB DDR4 (če je pomnilnik spajkan) |
| Skladiščenje | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Optični pogon | Brez optičnega pogona |
| Zaslon | 35,56 cm ( 14") LED osvetlitev ozadja 1920 x 1080 / Full HD / 300 cd/m² |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina, odporna proti politju |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Mreženje | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabitni Ethernet |
| Priključki: | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 2 x USB4 (podpora Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI LAN Kombiniran vhod slušalke/mikrofon Dock |
| Brezžični širokopasovni dostop (WWAN) | WWAN nadgradljiv |
| Baterija | Do 14,5 ur |
| Dockable | Da |
| Varnost | Modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov, bralnik pametnih kartic |
| Barva | Črna |
| Mere (ŠxDxV) | 32,9 cm x 22,7 cm x 1,79 cm |
| Utež | 1,53 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | TopSeller |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 8, zlato EPEAT, kvalificirano za ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto |
Tehnične podatke posreduje tretja oseba. Ne prevzemamo odgovornosti za napake v teh podatkih.
Besedilo je strojno prevedeno.
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik Asus ExpertBook B1 B1403CVA-WB120U4C0 Core 5 120U/16GB/SSD 512GB/14,0" FHD/Intel Graphics/BrezOS/3yr 90NX0811-M0AB40
757,11 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
965,14 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i7
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Windows
Podoben izdelek
954,69 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i5
16 GB
35,56 cm (14")
/
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Windows
Podoben izdelek
1.419,24 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i5
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1200 (FHD+)
512 GB
NVMe SSD
Ne
ThunderBolt 4
Ne
Windows PRO
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana

