Prenosnik LENOVO ThinkPad P15s G1 i7-10610U/16GB/512GB/15.6/P520/W10P/MT
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosni računalnik ThinkPad P15s Gen 1 je primeren za uporabo kot delovna postaja. Poganja ga zmogljiv procesor Intel® Core™ i7–10610U, samostojna grafična kartica NVIDIA Quadro P520 pa bo zagotovila odlično grafično zmogljivost. Vsebuje 39,6 cm (15,6") velik zaslon na dotik z visoko ločljivostjo Full HD (1920×1080) in tehnologijo IPS. Delovni pomnilnik s kapaciteto 16 GB pa bo v kombinaciji z bliskovito hitrim SSD pogonom kapacitete 512 GB zagotavljal brezhibno večopravilnost in odzivnost. Med drugimi je opremljen z naprednim vmesnikom Thunderbolt 3. Nameščen je operacijski sistem Windows 10 Pro.
Zmogljivost za brezhibno delo in ustvarjanje
Prenosnik se ponaša z zmogljivim procesorjem 10. generacije Intel® Core™ i7–10610U za zanesljivo in brezhibno delo v vsakem trenutku.
Samostojna grafična kartica NVIDIA Quadro P520 pa bo poskrbela za napredno grafično zmogljivost in izjemen prikaz vsebine na 39,6 cm (15,6'') velikem 10-točkovnem zaslonu na dotik s tehnologijo IPS in visoko ločljivostjo Full HD.
Odlična funkcionalnost z naprednimi rešitvami
ThinkPad P15s Gen 1 odlikuje naravnost odlična funkcionalnost, ki zajema sodoben USB-C vhod s podporo za napredni vmesnik Thunderbolt 3, ki omogoča visoke hitrosti prenašanja podatkov z zunanjimi napravami.
Z vgrajenim čitalcem prstnih odtisov se boste lahko hitreje in predvsem varneje prijavili v sistem. Varnostni modul TPM 2.0 pa bo poskrbel za zanesljivo šifriranje shranjenih podatkov.
Neverjetna hitrost in zanesljiv Windows 10
Podatki bodo shranjeni na NVMe SSD pogonu s kapaciteto 512 GB, ki bo v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16 GB poskrbel za bliskovito hitrost, večopravilnost in odzivnost računalnika.
Nameščen operacijski sistem Windows 10 Pro pa vas bo navdušil z odlično uporabniško izkušnjo, varnostjo in s številnimi izvrstnimi funkcijami.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i7–10610U (1,8 GHz, Turbo do 4,9 GHz), 4-jedrni |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6"), Full HD (1920×1080) IPS, nebleščeč, 300 niti, 45 % Gamut |
| Zaslon na dotik | 10-točkovni zaslon s podporo večkratnega dotika |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 16 GB DDR4–2666 non-ECC (spojen) |
| Shranjevanje | SSD 512 GB (M.2 2280 PCIe NVMe Opal2) |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro P520, 2 GB GDDR5 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro (64 bit) |
| Priključki | 1× stranski konektor za priklopno postajo, 2× USB 3.2 Gen 1 (en vedno napajan), 1× reža za varnostno ključavnico, 1× Ethernet (RJ-45), 1× USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 (podpira prenos podatkov, Power Delivery in DisplayPort), 1× USB-C 3.2 Gen 1 (prenos podatkov, Power Delivery in DisplayPort), 1× HDMI 1.4b, 1× kombiniran 3,5 mm priključek za slušalke/mikrofon |
| Povezovanje | Brezžično: Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1 Žično: Ethernet 100/1000M |
| Čitalec kartic | microSD |
| Tipkovnica in kazalna naprava | osvetljena tipkovnica, lokalizirana |
| Zvočniki | stereo zvočniki 2× 2 W, Dolby Audio |
| Kamera | 720p + IR s ThinkShutter |
| Varnost | čitalec prstnih odtisov; TPM 2.0; čitalec kartic Smart Card Reader; IR kamera s podporo Windows Hello |
| Baterija in napajanje | integrirana 57 Wh baterija napajalni adapter 65 W (USB-C) |
| Barva | črna |
| Dimenzije | 365,8 mm x 248 mm x 19,1 mm |
| Masa | 1,75 kg |
Garancija: 3 leta
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com